Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipőt keresünk. Sajnos...

Első cipőt keresünk. Sajnos csak 10e körül találunk, és ez most kicsit drága. Nem ismertek Bp-n olyan boltot, ahol hozzá lehet jutni olcsóbban is (kicsit sérült, nincs doboza)? Használtat nem szeretnénk. Ti adtok használt cipőt a babátokra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A diechman-ban most akciósak a babacipők. Olyan 4ezer körül vannak. Egyébként "vidéken" (Pest megye) a piacokon is árulnak nagyon jó minőségű babacipőket szintén 4ezerért. (bőr, betétes, hrántemelős) Budapesten is érdemes szerintem piacokon körbenézni. 10ezerért mi sem tudunk neki venni. Lehet lepontozni, de legutóbb benéztem egy kínai boltba és nagyon meglepődtem! 2800.-ért nagyon jónak tűnő bébicipők voltak! Betétesek, jó minőségűek. Vajon miért nem jó a kínai? Szerintem a márkásabbakra is az van ráírva "made in china" akkor?
2009. okt. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sok bababoltban szoktak lenni "utolsó darabok". A barátnőm így vett 3000-ért siesta cipőt. Igaz mi Miskolcon lakunk. Nézz be bababoltokba hátha szerencséd lesz. De a Deichmann is jó ahogy előttem írták. Mi is megyünk a héten az első cipőért. :)
2009. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az első cipőjét a tesz-veszen vettem.Használtnak volt írva,de senki nem használta.2000 Ft volt és Clarks márkájú(Angol),kívül-belül bőr,puhatalpú igazi elsőlépéses kiscipő.Ami még jó a Clarks cipőkbe,hogy figyelnek a széles lábfejű babákra is,azt jelenti a méret mellett a betű E-H-ig.A H az a legszélesebb.Ami fontos,ha végül használt cipőt veszel,hogy nézd meg a talpát,mindent elárul!Belinkelem a mi cipőnket.

[link]

2009. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,és a belseje is fontos,hogy mennyire van széttaposva.Mondjuk az ilyen kicsik,egyáltalán nem tudják szétjárni,hamarabb növik ki.
2009. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Deichmannban jók vannak és olcsók!!!
2009. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat! Azt elfelejtettem írni, hogy a lányom kicsit megnehezíti a vásárlást, mert Houdinit megszégyenítő gyorsasággal veszi le a tépőzáras cipőket. Tehát marad a fűzős, az pedig, ahogy mondták az egyik cipőboltban "már nem divat". De mi próbálkozunk tovább :D
2009. okt. 6. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ma vettem a Deichmannban szuper fűzős cipőt a kisfiamnak. 6 ezer helyett 4ért,mert utolsó pár volt. Bőrből van. Vannak 3ezerért is csak azok műbőrből készültek.

Sok sikert és kitartást! :)

2009. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!