Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka/apuka...

Van itt olyan anyuka/apuka akinek a babáját/kisgyermekét műtötték a Pécsi Gyermekklinika gyermeksebészetén, több napi tartózkodással?

Figyelt kérdés
Információkra lenne szükségem,hogy miként zajlott az ottlét és a körülményekről is szeretnék többet tudni.Megírnátok,ha van tapasztalatotok?Köszönöm!
2009. okt. 6. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, a lányomat tavaly márciusban műtötte ott Dr. Pintér András.

Ekkor volt a lányom 5 hetes. Én egy emelettel feljebb a mamaszobában aludtam. Az én lányom a babaszobában volt. Itt 6 db rácsoságy volt elhelyezve, egy kiskádas csap és egy pelenkázó volt mérleggel. Ágyanként egy éjjeliszekrény és egy kisszék áll rendelkezésedre.

Ha konkrét kérdésed lenne, írj privit.

2009. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!Nem tudok privit küldeni,nincs ott lehetőségként.

Ha nem baj,ezúton kérdezek...

Tegnap jártunk Pécsett,próbáltam infót gyűjteni,de sajnos rengetegen voltak a kis betegek és láthatóan siettek a rendeléssel.Persze egy-két szót váltottunk,ekkor figyeltem fel egy számomra fontos dologra...Szóval az asszisztens szerint nincs lehetőség a babával közös szobában lenni a műtétet követően,csak azt említette,hogy van "anyaszállás".Ez az általad említett dologgal ugyanaz?Tehát ha nem is lehetünk együtt,de a közelében (egy emelettel feljebb,ahogy írtad,a "mamaszobában") lehetek éjszaka?

Biztosan felhívom majd őket telefonon,hogy pontosabban megtudjak mindent,de gondoltam,előbb itt kérek segítséget.

Nagyon köszönöm,hogy válaszolsz/válaszoltál!

2009. okt. 6. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Az anyaszálló és a mamaszoba más. Mamaszobában a szoptatós anyukák vannak, míg az anyaszálló pár sarokra van a kórháztól. Napközben egy kisszéken lehetsz bent a gyereknél, de a vizitről minket kiküldtek. Este 9kor pedig kőkeményeen elküldtek minket. Éjszaka is csak szoptatni lehetett lemenni, úgy, hogy telefonáltak fel a szobába, hogy a gyerek ébren van, és gyere gyorsan.

Nem írtad, hogy mekora a babád, így sajnos nem tudom, hogy tudtam e segíteni.

2009. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ÓÓ,köszi ismét! :(

A kisfiam most 9 hónapos,a műtét később,majd csak márciusban lesz. (akkor ő már nem is "baba" lesz tulajdonképpen,inkább kisgyermek 14 hónaposan)Mégis,még 1 évesen is kicsi,nagyon féltem őt...nem szeretném egyedül hagyni!

Csak rettenetesen félek és a tegnapi első vizsgálat után sok-sok dolog cikázik a fejemben.Emiatt érdeklődöm ennyire.Köszi még egyszer,hogy időt szakítottál rám és igen,sokat segítettél!

2009. okt. 6. 18:52
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Hasonló cipőben járok, mint te a kérdés kiírásakor... Nagyon hálás lennék, ha megírnád a tapasztalataid! A kislányom 14 hónapos, ma tudtuk meg, hogy egy hét múlva be kell feküdnie kivizsgálásra a C osztályra. Nekem van hol aludnom Pécsett, de kíváncsi lennék, napközben hogyan lehet bent lenni nála, és meddig... Az evéseket, fürdést hogy oldottátok meg? Nekem kell vinni az ételeket, vagy adnak? Fürdethetem én? Előre is köszönöm a segítséged!

2010. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó váalszoló!


Megpróbálok picit később privátban írni,éppen most ébredt fel a kisfiam.

remélem,még aktuális és tudok némi infóval szolgálni!Üdv!

2010. dec. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!