Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket énekelhetnék, dúdolhatné...

Miket énekelhetnék, dúdolhatnék, mondhatnék a 2hós babámnak?

Figyelt kérdés
szeretném ha irnátok pár szöveget,ami nagyon bejött nektek és a manoitoknak is:)
2009. okt. 6. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam,imádja a "lencsilányt.Ha elkezdem neki énekelni,akkor csak néz a nagy kék szemeivel.Már a pocimban is ezt dudoltam neki:)
2009. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Micimackó tőlem

Süsü és Vuk a férjemtől


Egy boszorka van, Cirmos cica jaj...


Új éneket akkor énekelünk neki ha jó kedve van. Nyűgösként csak a már "ismertek2 működnek nála.

2009. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kis malac röff, röff,röff...

Micimackó

Lencsilány

Balu kappitány

Debrecenbe kéne meni

Egyébként van egy oldal, ha beíroda keresőbe, hogy gyerekdalok,at hiszem az elsőt kell választani, és ott énekelnek egy jó párat, én is onnan tanultam.

2009. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy jó oldal, mi ezeket szeretjük... főleg a Brumm brumm Brúnót. Ezen kívül a Paff a bűvös sárkányt is, Hupikék törpikék, boci boci tarka.

[link]

2009. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem dalolj bármit, ami eszedbe jut, a lényeg a hangod és a dallamosság.

Én daloltam a Beatlestől a Fülesmackóig mindent :-)

És nagyon szerették a Babazene Cd-ket, a fiam sokáig csak arra aludt el (arra viszont azonnal)

2009. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!