Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik h a lányom nem bírja...

Létezik h a lányom nem bírja a babydream 3 pelenkát?

Figyelt kérdés
Most váltottunk a 3-asra a kettessel semmi baja nem volt. Most meg piros a nunija.
2013. máj. 30. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a váltással van összefüggésben, lehet hogy ez csak véletlen egybeesés, és valami mástól lett piros.
2013. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba, nem mostanában kezdted etetni? Valami új étel?

első (csak ez lemaradt)

2013. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5,5 hónapos. Nincs új étel. Szokásosat kapja.
2013. máj. 30. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerős!!!! Én mindig a Pampers pelenkákat használtam! Aztán egy barátnőm mondta,hogy próbáljam ki a Háppi pelenkát! ( lehet rosszul írtam:) )

Az első éjszaka után vörös pöttyös volt a nunija,amit csak a Pumaficin krém hozott helyre egy hét után,aztán meg elkezdett hámlani neki a nuni úgyhogy én többet nem váltok pelenkát,megfogadtam!

2013. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én csak nagyobbra cseréltem nem váltottam márkát.
2013. máj. 30. 14:00
 6/7 kíváncsicska ***** válasza:
Lehet.Én a Huggies pelussal jártam ugyan így.
2013. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most van pampers is lehet kipróbálom h elmúlik e. Gond lesz ha a pelussal lesz a gond nem tudom mit csinálok a másik három csomaggal :D
2013. máj. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!