Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja / ismeri valaki a...

Használja / ismeri valaki a DM-ben kapható Baby soft pelenkát?

Figyelt kérdés

Milyen ez a pelenka? Jó minőségű? Csak mert az ára nagyon jó, 1199 Ft a 30 db, szóval 40 Ft-ra jön ki darabja, kuponokkal pedig ki tudnám hozni kb. 32 Ft-ra darabját. Nem tudom, merjek-e venni. Melyik pelenkához hasonlít leginkább?

Erről van szó:

[link]


2013. máj. 15. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Közben utánanéztem a neten ennek a pelenkának, több helyen is írják, hogy elég rossz minőségű pelus, úgyhogy maradok a Babylove-nál és a Pampersnél.

Na, meg is válaszoltam a saját kérdésem. :)

2013. máj. 15. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is vettem a múltkor, hogy kipróbáljam, de nagyon szörnyű. Műanyag a külső borítása. Csak akkor adom rá a kisfiamra, amikor tudom, hogy 1 óránál többet nem kell benne lennie (Reggeli pelenkacserénél, mert utána kakil, ill. fürdés előtti cserénél-ha épp szükséges).

Soha többet nem veszek ilyet!

2013. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ezt használjuk sárgában egy ideje. Hát, azt nem mondanám, hogy teljesen meg vagyok vele elégedve, történnek balesetek, de nem tartozik a legrosszabbak közé azért. Nálunk a legtöbbször egy éjszakát is kibír.
2013. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszer én is vettem, nagyon műanyag, a babylove csak kicsit drágább de sokkal jobb.
2013. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Maradunk a Babylove-nál, az eddig nagyon bevált, még éjszakára is tökéletes. Csak ma megakadt a szemem ezen a Baby soft peluson, gondoltam, inkább utánakérdezek, mielőtt bevásárolnék belőle. De így nem fogok. Még egyszer köszönöm!
2013. máj. 15. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!