Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan kiölti a nyelvét...

Állandóan kiölti a nyelvét hat hósom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Megfázott, lehet hogy ezért? Vagy csak így (is) ismerkedik a világgal? A ti babátok is csinálja?
2013. máj. 30. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Jön a foga és piszkálja a nyelvével az ínyét.
2013. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok baba csinálja ( itt is volt már többször kérdés) majd leszokok róla! Lehet a fogzástól miatt is, mêg csak úgy szórakozásból is! Semmi baj vele! Ha megválik azt észre fogod venni!
2013. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez normális.

A lányom is csinált ilyeneket 6 hónapos kora körül.

Felfedezi, hogy mi mindent tud csinálni a szájával, nyelvével.

Ilyentájt jöttek a vicces hangjai, csattogott, mint egy busman, nyújtott nyelvvel köpködött, vicces időszak.

2013. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző: jót nevettem a hasonlaton :D az én fiam is csinálja ezt a nyelv dugdosást már 2 hónapja. Majd kinövik szerintem,de amúgy nagyon cuki tud lenni :))
2013. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Az enyém még köhécselt is jó ideig.

Pont mentünk dokihoz receptért, rákérdeztem, azt mondta az orvos, hogy dehogy beteg, csak a hangját próbálgatja.

Tényleg nem volt semmi baja a fura hangokon kívül.

2013. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na jól van akkor megnyugodtam! Néha, amikor nagyon küzd, hogy elérjen vmit és kidugott nyelvvel liheg, olyan mint egy kiskutya. :) az enyém is busnankodott már, meg megtanulta az L hangot és folyton énekel: lálálá lá lálá.... :)

Ment mindenkinek a kezecske!

2013. máj. 30. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!