Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap mennyi időt játszol a...

Egy nap mennyi időt játszol a babáddal?

Figyelt kérdés
6-12 hós babákra gondolok, és a konkrét játékidőre, amikor csak és kizárólag vele vagy. ( a "kimegyünk sétálni"-t és "a főzés közben mondókázok"-ot nem ide értem. )

2013. máj. 30. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 1 éves. Attól függ mennyit játszok vele, hogy éppen mennyire igényli. Van olyan nap, hogy szinte egész nap pakol, megy, játszik, egyáltalán nem igényli a foglalkozást, és van olyan nap is hogy velem akar játszani. Nagyon változó.
2013. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
16 hós, de ugyanaz mint az első válaszolónál. Van amikor igényli hogy játszak vele, van amikor egyedül jól elvan, vagy jön utánam mindenhova.
2013. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt megmondani. Kislányom 7 hónapos lesz 1 hét múlva. Szerencsére egész jól el van egyedül, olyankor hagyom hagy jászon. Vannak napok amikor több foglalkozást igényel. Általában délelőtt kb. 1 órát és délután is 1 órát játszok vele, és este is. A többi idő mondókázás vasalás, főzés, egyéb dolgok közepette. A héten 5 után jön haza a párom, és Ő is sokat játszik vele. Bár, ez relatív, kinek mi számít soknak...

A kislányunk így jól érzi magát, fejlődik rendesen, nagyon mosolygós, boldog baba. :) Már tud tapsolni, mászni, ezeket valahol a törődésnek tudom be. :)

2013. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam, h "nem hanyagolom el" túlzottan :)
2013. máj. 30. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!