Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszol 1 év körüli babáddal?

Mit játszol 1 év körüli babáddal?

Figyelt kérdés
Miket szoktatok csinálni ikor ottthon vagytok?
2011. okt. 30. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

most éppen apával egy könyvet nézegetnek. kicsi lapozza apa meg mutogatja mi hol van.


van formabedobosa, abba is be kell a formákat dobálnom, majd ö kiszedi, vagy legalább megmutatni hova megy a forma, majd ö bele dobja.


fakockákat rakjuk, most már ö is egyet a másikra tud rakni, de a rombolás a nagy öröm.


énekelös dolgokat, mondókásakat csinálunk. egyenlöre én csinálom, ö max tapsol, de már van hogy felemeli a kezét ha én is.


a többi játékkal nagyrészt vegyedül játszik.

2011. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

Kisfiamnak a nagy "sláger" most az akadályakon való átmászás.Felmászik, lemászik, átmászik mindenen amin lehet.

Mi is beteszünk, kiveszünk dolgokat kisvödörből, nagyon szeret autózni, kisautót tolva szeret mászkálni.Labdát is dobálja.

De az építgetés annyira nem köti le....


Csak kíváncsi vagyok ki mit játszik, az új ötletek mindig jól jönnek:)

Szóval várok még válaszokat:)

2011. okt. 30. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
formabedobózik, kisautót tologat,(kislány) könyvben mutatom neki az állatokat és utánozom a hangjukat, hát ezen akkorákat kacarászik hogy csak na, a felügyeletem mellett megnézi hogy mi minden van a polcon, építőkockákat pakol ki-be egy műanyag edénybe, mászik mindenhova, terrorizálja a kutyát (az ő maciját akarja elvenni, az meg néz bambán), kezébe adom az egyik ruháját azt 10 percig dobálja jobbra balra (tőlem látta, hogy hajtogatom őket), ritkán berakom a holdkompba,
2011. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja! és a formabedobó egyik darabjával karcolgatja a padlót, mert annak olyan jó hangja van :)
2011. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kislányom rendmániás. Az a mániája, hogy a rend káros az egészségre :-) Fiókokat rámol, ő is ruhákat hajtogat, a cipőivel szaladgál és a lakás különböző pontjain lerakosgatja. A konyhában az edényekkel játszik, a labdákat is szereti, van egy műanyag golyója, ami klasszul pattog a konyhakövön. Imádja a könyveket, az enyéimet is megnézegeti. Szereti a zenét, ha éneklek neki.
2011. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)


szívesen olvasok még:)

2011. okt. 31. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma pl. amíg főztem, ő "rendet rakott" a konyhában! Az összes létező edényt, műanyag tálat kipakolta nekem! Sokat nézegetjük a könyveit, a szivacs laposat is, és a kemény laposat is, és közben mondom neki, mi micsoda! ő ezt nagyon élvezi, és mutat rá dolgokra, és várja a választ! Fa kirakókat én kirakom, közben mondom neki, hogy épp mit hova rakok, és ő újra kiborítsa, hogy rakosgassam még, ő azzal még csak annyit játszik, hogy a figurákat csapkodja a falaphoz! Szeret labdázni, elgurítja, majd megy érte, vagy elgurítja, és várja, hogy valaki vissza hozza neki! Zenélős-világítós dolgokat imádja! Apa a nyakába veszi, és gyí pacizik vele! Egy csomó dolog van, szerencse, ami leköti!
2011. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Négykézláb üldözős, apa nyakában ülős és kopasz fejét csapkodós, csiklandozós-énekelős, mondókázós játékokat. Ja, és imádja kipakolni a varróskosaramat,amiben anyagdarabok és szalagok-fonalak vannak. Ez utóbbi a cérnacinege, egy húsz centis fonaldarabbal elvan tíz percig, húzgálja, nézegeti, integet vele.

Ma pl. átnéztem a karácsonyfadíszes dobozt, a girlandokat úgy összecsomózta,hogy azóta nem tudtam kigobozni... imádja a cipzárakat is.

2011. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!