Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom fogzik, óránként...

Kislányom fogzik, óránként felsír, ha nem bírok már mászkálni, akkor a mellkasomra teszem és úgy alszunk reggelig. Rászoktatom erre, ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen :-)) Én is így csináltam, mert már nem bírtam és a mai napig nagyon rosszak az éjszakák. 21 hós.
2009. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hetes korától végig aludta az éjjeleket, 3 hónapos korától maga aludt el az ágyban. Aztán 11 hónaposan jöttek a rágófogai, és ugyanezt csináltuk egy egész hónapig. A világomat sem tudtam, olyan fáradt voltam, mégis kivettem amikor igényelte és a mellkasomon aludt. Kibújt a negyedik rágófoga, és mint akit elvágtak, újra magától alszik el és végigalussza az éjszakát. Most várom, mikor jelentkezik a szemfog és a többiek...:) Szóval nem biztos hogy rá fog szokni, ha igényli az óvó ölelést, akkor meg kell neki adni. Kitartás!
2009. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!A kérdésedre sajnos nem tudom a választ,pedig én is kíváncsi lennék rá mert hasonló cipőben járok.Az én kislányom 8 hónapos mi az elejétől kezdve így alszunk,mert sajnos nagyon rossz alvó.Sajnos elég beteges és most ő is fogzik 1000-el.Elég rossz ez így,de mit tudunk csinálni ha mi is szeretnénk pihenni az éjszaka egy kicsit?Valószínű ez is elmúlik egyszer,de,hogy mikor?De,hogy hogyan kéne erről leszoktatni azt sajna én sem tudom.Kitartás!A te babád napközben mennyit alszik és hogyan?
2009. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én babám 2x 1,5 órát. Teljesen egyedül és nyugodtan. Nálunk csak az éjszakák fárasztóak, de azok nagyon.
2009. okt. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!