Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babát bekenhetek...

3 hetes babát bekenhetek esténként BABA testápolóval?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
ha érzékeny, száraz a bőre akkor speciális krémmel kend ne drogériás kutyulékkal. Amugy felesleges kenni ha nem száraz a bőre.
2013. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
minek?
2013. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nagyon száraz neki mert túlhordtam. Sajnos csak jövő héten tudok venni neki, de BABA van itthon.
2013. máj. 30. 19:00
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
A baba márkájúra gondolsz???? AZt semmiképp. olyn ekcémája alkulhat ki tőle hogy hónapokig szenvedhetsz vele. Esetleg kend be oliva olajjal, vagy kókusz zsir lenne a legjobb ah van otthon avgy shea vajat. Drogériás krémet semmiképp. Olvasd el mi van benne aztán keress rá a neten, rögtön eszedbe sem fog jutni.....
2013. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
akkor szerintem ne kend a babával....kimondottan erre való kéne...ha nincs gyógyszertári(tényleg miért nincs)akkor nem kenném...ezek nem az ő bőrének valók
2013. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
azért nincs mert semmiből nem használok gyógyszertárit. johnsons olajjal bekenem, majd ugyanilyen fürdetővel megfürdetem.
2013. máj. 30. 19:06
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
hát te tudod....de amint látod ki is száradt a kis bőre....én nem szeretem ezeket,és mindenből gyógyszertárit használok,mondjuk gyönyörű a babám bőre
2013. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszertárival fürdetnéd talán nem is lenne száraz a bőre. Szerintem próbáld ki, mert tényleg jók. Hidd el, hogy sokkal természetesebbek a gyógyszertári termékek, mint ezek az agyon reklámozott baba kellékek.
2013. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy ezzel egyedül vagyok, de én eddig úgy tudtam hogy babát nem szabad kenni, fürdetni semmilyen drogériás termékkel fél éves koráig, kizárólag gyógyszertárival. Az orvosod nem irta fel nektek?
2013. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a johnsons babafürdetőtől viszketek. Vettem a manómnak ilyen jó éjszakát lila flakonost és másnapra szét vakartam magam. Aztán gondoltam csak ez ilyen irritáló, és vettem kék flakonosat na attól is szanaszét vakartam magam, és végül még vettem rózsaszín szappant is na azzal csak kezet mostam, de arra még a férjem is panaszkodott, hogy teljesen tönkreteszi a kezét. Azt mondta mosószappan ez nem fürdésre való. :D Mondom neki ez elvileg pihe puha bőrt varázsol. :D Próbáld ki 2-3 napig magadon mert lehet ez a gond.
2013. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!