Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babákat mindennap kell...

A babákat mindennap kell fürdetővel lefürdetni és testápolóval kenni?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, de ismerek olyanokat, akik szerint a fürdető kiszárítja a bőrüket. Illetve a bőrük még olyan szép rózsás, mindennap kenni kell testápolóval?
2012. okt. 15. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Én fürdetőzni minden nap szokom őket.

De testápolót csak akkor használok, ha száraz a bőrük.

2012. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem testápolóztam, csak ha száraz volt a bőre. A lányom novemberi születésű, mégsem volt száraz a bőre egész télen. Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor volt bekenve testápolóval.
2012. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem kenném testápolóval. Extra érzékeny bőrű (mint a szülei), így minél kevesebb vegyszert rakok rá, különben kiütéses lesz....
2012. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Testápolót még nem használtam az 5 hónaposomnál, és gyógyszertári fürdetőkrémmel fürdetem, amiben nincs vegyszer. Fürdeni sztem kell minden nap.
2012. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Patikaival fürdettük eddig, sosem kenem testápolóval. Feleslegesnek tartom, mivel teljesen jó bőre van szerencsére.


Most térünk át a Nivea baby fürdetőre, eddig úgy néz ki, az is bevált. Nem szárítja ki a bőrét úgy, mint a baba...

2012. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

enyém 3 éves, még nem volt a bőrén testápoló :)

gyönyörű a bőre, soha nem volt kiszáradva, nem szeretném elrontani, márpedig a mindennapi testápolózáshoz hozzászokik a bőr és igényelni fogja.

fürdetővel születésétől minden nap, egy éves korától naponta 2x fürdetem.

2012. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fontos a hidratálás. Mi a vízbe felolvasztottuk a fürdetőkrémet( pont azért, hogy nem a baba bőrére vidd fel kilószámra) és így egyenletesen csak meg kell mosdatni akis testét. Gyógyszertárban kikevert testápolót használunk minden fürdés után. Csodaszép a kis bőre, de az illata olyankor igazán babás. A hipermarketekben kapható kenceficéket csak 1 éves kora után használom majd. Addig készséggel felír az orvos kikevertet. :)
2012. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mi minden fürdetés előtt bekenegetjük babaolajjal, a hajlatokat, és babylove-os fürdetőt használunk. még sosem kellett testápolózni, bár néha kap fincsi olajos masszázst :-)))
2012. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindennap Neogranormon habfürdővel fürdetem a fiamat,aki most 7 hónapos. Testápolót pedig akkor használok, ha száraz a bőre. Mi már fűtünk és ilyenkor jobban kiszárad a bőre, ezért gyakrabban kenem le, de nem minden nap és nem az egész testét, hanem csak ahol száraz a bőre.
2012. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt nem értem, miért gondoljátok, hogy a testápolóhoz is hozzászokhat a bőr. Ezt bőrgyógyász mondja? Nem tudtam,hogy az olajat fürdés előtt kell... A Neogranormon testápolóban is van, azt hittem, hogy az csak kenőcs...Mindig tanul az ember a fórmunokon..
2012. okt. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!