Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Hasfájásra mit csináljak?

SOS! Hasfájásra mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hasfájás mit csináljak 3 hetesemmel? Már nem bírom nézni ahogy szenved. Minden szopi után üvölt és így alszik el, felijed. Mit csináljak?
2013. jún. 1. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak együtt érezni tudok veled, az én babám is 3 hetes és szenvedünk mi is. 3 napja biogaia cseppet kap, de eddig nem hatott. Fél óra alvás után üvölt mert nem tud kakilni
2013. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az enyém tud kakilni, ezért sem értem... Kitartást neked.
2013. jún. 1. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém hét hós koráig hasfájós volt, sőt még később is néha. Az Infacol megmentette az ép elmémet, és a fiamat fél évnyi ordítástól. Nyugodtan adj neki minden etetés előtt egy adagot. Van akinek az Espumisan jön be, ugyanaz a kettő hatóanyaga, egyik sem szívódik fel a baba szervezetében hanem kikakálja.
2013. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is az Infacol-lal kezdtünk, de az egy idő után nem hatott, akkor adtunk neki Espumisant, az jó volt. Állítólag váltogatni kell. Én még édesköményteát adtam neki ezeken kívül, az is bevált.:)
2013. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi már ittunk mecsek teát, babamosoly teát - nem használt

Próbáltuk az espumizant - nem jött be, sőt szerintem még hasmenést is okozott

Most teszteljük a babycalm cseppet, remélem használ.

2013. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Igyal ánizs teát !!!!!!! Nálam bevált.

Kubai asszony javasolta..

2013. jún. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Előző vagyok .. Èn is próbáltam neki a csecsemő teát meg gyógyszert de mindegyiktol csak jobban szenvedett.. Ez nálunk bevált. Kellett pár nap, de megérte.. Utána pár hónapig ittam. Naponta kb 4-5dl-t. Bele-bele kortyolgattam .. És ennyi
2013. jún. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kipróbálok szépen sorba mindent:) Egész jó éjszakánk volt, 3x kelt cicizni de utána egyszerre vissza is aludt. Teljesen másképp látom így a dolgokat. Nagyon nagyon köszönöm a segítségeteket:)
2013. jún. 2. 11:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi minden cseppet csodaszert kipróbáltunk semmi nem használt. 3,de inkább 4 hónaposan kinőtte. Ami valamennyire segített:

- hason altatás

- mecsek baby tea

- diétáztam nem ettem tejes paradicsomos dolgokat

2013. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most adom neki a mecsek teát(kamilla+kömény) pár kortyot iszik csak belőle, nem ízlik neki.
2013. jún. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!