Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kor körüli babátok...

7 hónapos kor körüli babátok hányszor alszik egy nap, mikor és mennyi időt?

Figyelt kérdés
szerintem az enyém keveset alszik...

2013. jún. 2. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
este 8-reggel 8 ig. aztán délelőtt babakocsiban alszik fél órát-órát. ebéd után alszik 1-1,5 órát.
2013. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém éjszaka kb 3 óránként cicizik,reggel 7 körül felkel,aztán 10tôl alszik egy órácskát,majd délután 14tól szintén egy órácskát alszik és este 20órától alszik....ahogy vázoltam...
2013. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az enyém reggel 8 körül kel.10-fél 11 körül alszik fél órát.Délután 4 felé megint alszik olyan 1 órát maximum.Viszont este is aludna még egyet 6-7 óra körül.Aminek nem örülök mert akkor így 10 óra mire elalszik.7kor fürdik egyébként.Szerintetek ne hagyjam aludni ilyenkor már?Egyébként végigalussza az éjszakát...
2013. jún. 2. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg ebéd után letenni őt.

Az én kisfiam 7 hós lesz a jövő héten és 2,5 órát tud ébren lenni, tehát elég gyakran 3-4-szer alszik egy nap fél max. háromnegyed órát. Legutolsó alvása 4 körül van, így az esti fürdésre (7 óra) már kellőképpen elfárad és könnyen elaltatható.

2013. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

7 hóapos 4 napos a kisfiam.

Reggel 8-fél 9ig alszik majd 10fele alszik 20percet majd ebéd után fél 1-től alszik amióta kúszik 2órát majd 5fele fél órát.

8kor alszik el este reggelig alszik :-)

2013. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7 hós pár naposom van.

Este 8-tól reggel 6-7-ig alszik (inkább 6).

Nappal 3-szor alszik (kb 9től, kb 12-től, kb 4-től) fél órát, egy órát, mikor hogy.

Ha lent vagyunk, akkor csak felet, ha itthon, akkor egyet.

Éjjel nagyon sokszor ébred.

2013. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Este 9től reggel 7-8ig,délelőtt és délután 1órát,délbe 2-3t.
2013. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!