Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának hányszor...

9 hónapos babának hányszor kéne aludni napközben? Várjak pár napot amíg kialakít valami új alvásrendet vagy ragaszkodjak ahhoz ami szereintem jó neki?

Figyelt kérdés
eddig nagyjából ugyan akkor aludt lettettem kicsit morgott és aludt.nem sokat de aludt.Most teljes hiszti van elötte ülne fel én nem engedem sìrás stb.Tegnap hagytam hogy akor aludjon nagyjából amikor akar.aludt reggel meg 2 körül utána estére katasztrófa volt olyan fáradt volt.de ha rajta múlna szerintem egész nap nem aludna.
2013. ápr. 26. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam délelőtt alszik 2 órát,délután 1-1,5 órát.a délutáni alvás 5 körülre esik,és este 10 körül dől ki.szerintem hagyjad,majd kialakítja magának,lehet új napirendre akar áttérni
2013. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok az lemaradt hogy 9,5 hónapos.
2013. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor még nem tudott felállni a fiam egyedül aludt el a kiságyban. 8 hónaposan felállt,innentől már sehogy sem ment az alvás,már összerogyott a fáradságtól,de újra és újra csak állni akart.Nekünk az lett a megoldás,hogy beletettem a babzsákfotelba,hamar rájött,h nem tud onnan kimászni.Most,pár nap múlva 9 hónapos lesz,elalszik a babzsákban és átteszem kiságyba. Este is így megy és délelőtt,illetve délután is (1-1 órát alszik).
2013. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 11 hónapos fiam, amióta feláll, szintén azt csinálja, amit a Tiéd. Bár régen magától elaludt a kiságyban, mióta mászik és feláll, csak ölben tudom elaltatni, így alszik 1/2 1 körül kb. 1 órát. A délutáni alvás pedig már csak babakocsiban megy, egyébként hiába látom rajta, hogy leragad a szeme, akkor sem akar elaludni.

9 hónaposan szerintem még jó ha kétszer alszik, próbálj ki különböző dolgokat, hogy hogyan tudod elaltatni.

2013. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 8,5hónaposom 1/2 10-10körül alszik egy fél órát,aztán ebéd után 1/2 1-1től 3ig,majd este 6 körül ismét egy fél óra.Tegnap az esti,ma pedig a délelőtti alvás maradt el.Lehet már csak egyszer fog aludni!?Este pedig 1/2 10körül alszik
2013. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9.5 hónapos, ma maradt ki először a délelőtti alvás. Eddig délelőtt aludt másfél órát, délután egyet. Este fél 9-től reggel fél7-ig alszik. Kell neki még a délelőtti alvás, ma egy katasztórfa volt így az ebéd. Igaz,most legalább a 3 éves testvérével egyszerre alszik. (Mindennek megvan a maga előnye)
2013. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9,5 hónapos. Nálunk is akkor kezdett a nappali alvás felborulni, amikor kezdett állni.

Igazából nagyon jól alszik este mostanában este fél 9re már bealszik, van hogy megébred 5-7 között (sajnos már nem szopizik 6,5 hónapos korában elutasította a cicit)akkor adok neki egy kis tápot és visszafekszik fél10-10 körül kell, de van hogy egészében reggel 9ig átalussza az egész estét. Most hogy bejött a nagy meleg tudom nem a legoptimálisabb de 50+ naptejjel bekenve 12kor kiviszem sétálni ált. 15-20 perces séta alatt bealszik, akkor gyorsan hazatolom be a házba vagy árnyékba, így alszik 1,5-2 órát, és bizony sokszor már délután nem alszik de ma pl.: majdnem 1 órát aludt fél6-fél7 körül. Szóval lényegében van egy min 10 órás esti alvása; és dél körül egy 1,5-2 órás, a délután sokszor elmarad, ill ha csak 9 órát alszik este akkor még rögtön hami után 2-3 órát alszik délelőtt.

2013. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!