Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmannós kérdés? Segítesz?

Rossmannós kérdés? Segítesz?

Figyelt kérdés
A Rossmannban hogy van a Rossmanós kedvezmény,mert most még a Kecskeméti gyümölcsök akciósak 0-6 hóig,akkor én még vehetek ha a lányom 8 hós?Tehát ha kisebb korra akcióznak akkor is vehetek én ha nagyobb a babám?Remélem nem nagyon lett bonyolult!:)
2013. jún. 2. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!

A kártyával amivel regisztráltál az elején az oldalukon, ott meg kellett adnod, hogy mikor született a babád, és innen tudja az Ő leolvasó, hogy melyik kategória kedvezményére vagy jogosult.

Szóval az egy dolog, hogy oda adtad a kártyát, de ha nem vagy az akciós termék kategóriájára jogosult akkor eredeti áron kapod. Meg szoktad nézni a blokkot az esetleges árról?

2013. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

na igen,rossmanó és a hónapok... volt egy levelezésem,hogy hogyan jussak a 8 hónapos fiamnak kedvezményesen bébiételhez,ha 8 hónapos bébiételt 12-24 hónaposra tették,de a 6 hónapost meg 0-6hónapig.. elég vicces ez így,a válasz meg még inkább:Köszönjük, hogy észrevételét megírta nekünk.


A Rossmanó Babaprogramba beválogatott termékeket szakértőink az általános tendencia alapján határozzák meg, mely azt mutatja, hogy a szülők rendszerint a ’fiatalabb’ korcsoport termékeit adják szívesen gyermeküknek, ezért tettük a 8, 11 hónapos kortól adható bébiételeket a 12-24 hónapos korcsoport ajánlatai közé. A 6-12 hónapos korcsoport tagjai ebben a periódusban (2013.05.13-2013.06.09.) az 5 hónapos kortól adható Hipp húsos menüket ajánljuk 25%-os kedvezménnyel, azaz 299 Ft-ért.


Elnézését kérem az Önt ért kellemetlenségért, és bízom benne, hogy valamelyik jövőbeni Rossmanó Babahírlevélben talál kedvére való terméket.


Szeretném tájékoztatni, hogy joga van arra, hogy a termékeket ne vegye át, tehát helyben sztornóztassa kollégáimmal, amennyiben ilyen, korcsoportos besorolással kapcsolatos félreértés történt.


A Rossmanó Babaprogram esetében használt korcsoport-besorolásról több felületen is tájékoztatjuk vásárlóinkat. Egyrészt az e-mailben küldött hírlevelekből tud tájékozódni, másrészt az üzletekben kihelyezett nyomtatott hírlevelekből. Ezen kívül üzleteinkben, az akciós termék ára körül látható színes keretek is támpontok lehetnek. Ezen a kereten szerepel a korcsoport-megjelölés is. Kivételt képeznek ez alól a világoskék, korcsoport-megjelölés nélküli keretek, melyek kedvezményei több, de nem feltétlenül minden korcsoportba tartozó kártyával vehetők igénybe.

2013. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát!Ez így szerintem elég rosszul van ki találva,de sajnos mint látjuk az utolsó kommiból,hogy nem tehetünk ellene semmit,sajnos:((((!!Legyen szép a napotok!:)
2013. jún. 2. 17:50
 14/15 anonim ***** válasza:
A 190 g-os Kecskeméti gyümölcsdesszertek holnaptól akciós áron egységesen 217 Ft-ba kerülnek, szerintem nem kell hozzá a Rossmanós kártya. Nézd meg a Rossmann oldalán a katalógusban, bárki megveheti ennyiért. Ha van 10%-os végösszegi kedvezménykuponod, még olcsóbb.:)
2013. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Most néztem nekem is csak a 0-6 hós akcióról küldik az emailt,vajon miért?Köszönöm utolsó,az nagyon jó ár!Szép napot!:)
2013. jún. 3. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!