Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktad lazmerozni a babadat...

Szoktad lazmerozni a babadat ha faj a pocija? Hogy csinalod? Mennyire dugod fel neki? segitesz vele neki? tud utana kakilni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapig csak így kakilt! Nem kell nagyon bedugni csak,hogy érezze az ingert! Megfogod a 2 lábát fölnyomod a hasához és ki be csúsztatod a régi fajta lázmérőn csak az ezüst színű részt! Én néha bekentem olajjal is olyan nehezen ment neki! Mindig megnyugodott utána!
2013. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, mi glicerines kúpot használtunk, szerencsére olyan sokszor nem kellett, de azért volt rá néhány alkalom, illetve mikor már nagyobb volt, akkor ha szükséges volt, akkor kapott székletlazítót.

Amúgy picit bekrémezed a végét, csak annyira teszed fel, amíg lázmérésnél is, ez már elég inger, többször előfordult, hogy pont lázat mértem a fiamnál és a lázmérés után jött a kaki.

2013. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak egy jótanács: lázmérő helyett van a szélcső (gyógyszertárban lehet kapni), ami olyan mint egy kis szívószál, csak puha gumiból van, és le van kerekítve a vége. Mivel belül üreges, így könnyen távoznak a szelek is, hasfájás ellen nagyon jó, direkt erre a célra van. Én ha kellett, naponta többször is használtam. Annak is picit be kell krémezni vagy olajozni a végét.
2013. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi szélcsöveztük a kisfiunkat. Rengeteg levegője volt! Így segítettünk neki pukizni, meg kakilni is tudott tőle. Nagyon sokat segített! Nem szokott hozzá! Nem fájt neki,
2013. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel csak ártasz. Minél előbb az okát kell megkeresni, hogy miért nem tud kakilni, és azon kell változtatni.

Mondja ezt egy 33 éves nő, aki majdnem belehalt 18 évesen a nem megfelelően kezelt székrekedésbe...

2013. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 5ös hogy érted hogy árthatok, ha csak ritkán csinálom? a doktornőnk azt mondta hogy ez abszolút nem ártalmas.
2013. febr. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!