Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szörcsög az orra ha nem...

Miért szörcsög az orra ha nem jön szinte semmi?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos kicsim 4 napja szörcsög. Sterimar-ral fújok és úgy szívom neki de nem jön szinte semmi és még utána is hallom. Használunk nasivint is de nem alakul. Szopizni tud rendesen tőle, közérzetileg minden ok, hőemelkedése sincs. Mitől szörcsög akkor és még mit tehetnék vele?
2013. jún. 3. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A fogzáskor is szokott színtelen váladék képződni az orrban. Ha a levegővételben, evésben nem zavarja akkor ne kezelgessed, mert ezekkel simán tönkreteszed a nyálkahártyáját. Még felnőtteknél is a fölösleges, vagy gyakori orrcsepp (spray) komoly nyálkahártya problémákat, hozzászokást és egyéb elváltozásokat okozhat (tudom, mert barátnőmet ezért kellett műteni, mert rászokott a spray-re és soha nem múló orrfolyása lett, mert valami elváltozott az orrában)
2013. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha szopi közben a tej is felmegy az orrba.Én nem csinálnék egyenlőre semmit vele.
2013. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ilyet nekem is csinált a kislányom. Nem jött semmi, aztán megpróbáltam, hogy tovább tartottam az orrában és úgy szívtam. Nekünk így elkezdett felszakadozni és elég rendes mennyiséget ki tudtam szívni.
2013. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem megpróbálom, hogy a sóoldatot adom neki az nem árt, de nem fogom szívni. Tegnap este is szívtam mert szörcsögött. Egy-egy percig mindkét orrlyukat de nem jött semmi. Ennél tovább nem hiszem, hogy kínoznom kéne. A szörcsögés maradt, nem folyamatosan de csinálja. Ha nem múlik felhívom majd a dokit.
2013. jún. 4. 07:16
 5/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok. azért lettem lepontozva mert ki tudtam szívni???? Nem kínoztam...
2013. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kicsit több sterimart fújok be, úgy, hogy háton feküdjön, akkor jól befolyi,, utána pedig hasra fordítva tartjuk egy darabig, utána szívás. Gyakran nem az orrában, hanem oldalt az orrmelléküregekben van a váladék, onnan folymatosan szívárog az orrba, majd a garat felé, így állandóan szipog, dugul és köhécsel.
2013. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm , utolsó kipróbálom ezt a módszert hátha sikerül valami nekünk is. 3-as nem én pontoztalak le én mindenkinek zöld kezet nyomtam. Nem mondtam, hogy kínoztad a babád hanem, hogy én szerintem mivel nem jön semmi ennyi idő után sem nincs értelme tovább szívni hiszen kinlódik nem tetszik neki. Mivel nálad volt eredménye nem volt hiábavaló. Nem volt szándékom megbántani, elnézést ha így sikerült..
2013. jún. 4. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja nem is neked ment a nem kínoztam mondat hanem annak aki lepontozott :)
2013. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!