Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adjak a babáimnak?

Milyen nevet adjak a babáimnak?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy ikrek lesznek, fiú és lány. Különlegeset szeretnék!

2013. jún. 4. 08:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem Dominik és Dominika ne legyen semmiképp, szerintem jobb ha a gyerekeknek különböző nevük van, valahogy így nekem az ugrik be, mintha egy személyiséget varrna a szülő a gyerekére. Nekem is ikreim lesznek, fiú és lány, és egyébként én is hadilábon állok a nevekkel, de biztos hogy nem ezen a hasonlósági vonalon fogok elindulni. Persze ha neked ezek a nevek tetszenek, akkor add ezeket, ez a te döntésed. A felsoroltjaid közül nekem a Vendel-Viktória páros jobban tetszik, de a Vendel- Vivianna/Viviána talán szebb párosítás lenne. Talán azért nem tetszik a Viktória, mert engem is így hívnak, és ismerem a név hátrányait is. Sok sikert a névválasztáshoz :)
2013. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Mi a vezetéknév,mert azért az is meghatározó.(mert én sajnálom azokat a szegény kamaszokat akiket:Piros Alma,Fekete Eperke.)

De szerintem olyat semmi szín alatt ne adj aminek ugyanaz a beceneve,mert csak zavar keletkezik belőle.

2013. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Botond-Boglárka. Becézve nagyon jó páros együtt; Boti- Bogi. :)
2013. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Legyen Viktória és Kolos. Nekem nem tetszik ez az egyforma kezdőbetű dolog. A Kira meg borzalmas, csak a kisebbségnek tudom elképzelni. A Vendel egyébként szép, de a Kolos jobban tetszik. Dominik és Dominika semmiképp.
2013. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!