Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt találtátok...

Mennyi idő alatt találtátok meg azt a nevet, ami mindkettőtöknek tetszik? Illik a babátokra? Az lett, amit szerettetek volna?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az elsőnél kb. a 28. hétre döntöttük el, most 24.hetes vagyok, még nem tudjuk, sok tetszik, de egyik sem az igazi.
2013. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az autóban a kórház felé... Nem bántuk meg :)
2013. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 gabszem ***** válasza:
nagyon nehezen döntöttük el, nem tetszett egy lánynév se, aztán találtunk kettőt ami tetszik és mindkettőt elhasználtuk, de ez már kb a terhesség 3/4-énél volt.
2013. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38.héten lett végleges :) előtte más nevet akartunk,de most már elképzelni nem tudom,hogy azon a néven kéne szólítanom a fiam. Nem azért,mert nem szép,hanem mert a neve illik rá a legjobban.
2013. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mi már a kapcsolatunk legelején beszélgettünk erről, a férjem közölte, hogy természetesen neki fia fog születni, és az ő nevét kapja. Jót nevettünk akkor, hogy ilyen magabiztos :-D kismama lettem, én a lányneveket néztem, párom "tudta", hogy fiúcska lesz, Tamás lesz. És igaza lett :-D nagyon illik rá a neve, olyan igazi Tomikás :-) először furcsa volt a neve (még kismamaként) de amikor először megláttam, rögtön tudtam, hogy igen, ő olyan tiszta apja fia, olyan "nagyon" Tomi :-)
2013. máj. 24. 19:47
 6/13 anonim ***** válasza:

A lányomnál nekem már évek óta megvolt fejben, a férjemnek meg nagyon tetszett a név, amikor terhes lettem, nem volt vita, az is lett a lányom.

A fiammal a 35. hétig azon vicceltünk, hogy nem lesz neve, de addigra már nagy nehezen megállapodtunk. Voltak lánynevek talomban, de fiúnév nekem alig tetszett, de az meg a férjemnek nem jött be, és fordítva. Így elővettük a régi neveket, amiket a lányomnál találtunk ki fiúnévnek. Így sikerült. Ha lenne még egy fiú, meg lennénk lőve teljesen.

2013. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk már évek óta megvolt a név, hogy mi lesz, lány vagy fiú lesz! Aztán valamiért úgy éreztük, h a név, amit választottunk (Abigél) nem illene a lányunkhoz! Úgy a 7.hónapban dőlt el végleg, h mi lesz a neve (Szofia Viktória)! És nagyon örülök, h nem a régi kedvenc lett, mert abszolút nem 1 Abigél típus a gyerek! Szőke, kék szemű, húsos szájú pisze orrú Szofia "hercegnő"! :D
2013. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi 24.héig egy név mellett voltunk ami nekem is és a páromnak is tetszett.

De egyszerűen nem tudtam úgy hívni a pocaklakónkat.

Aztán 25.héten megtaláltuk azt a nevet ami végülis a kisfiúnk neve lett.

Nem bántuk meg hogy uj név mellett döntöttünk sőt...ennél jobb döntést nem is hozhattuk volna :))

2013. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi már az elején tudtok mi lesz ha fiú ha lány. Igaz egyik közeli rokon "lenyúlta" azt a lánynevet de nem foglalkoztam vele. Nem tudtunk jobbat találni. Nagyon illik rá :) Imádjuk a nevét. :) Nem változtatnám meg és nem is bántuk meg h az lett. :)
2013. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk már a kapcsolatunk elején meg volt a név.Petra,és Bence.A kislányunkat végülis tényleg Petrának hívják,a kisfiunk pedig Balázs lett.
2013. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!