Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell ilyenkor tenni? Túl...

Mit kell ilyenkor tenni? Túl kemény a kaki, de szélcsövezni sem akarom mindig a babámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hetesek leszünk pénteken,sajnos anyatej nincs,ezért a Nestlé Beba Pro Ha 1-es tápszert esszük.Nem tudom,hogy mitől túl kemény a kakija a babámnak,egyedül nem is igazán tud kakilni,naponta általában egyszer rá is szoktam neki segíteni szélcsővel,akkor kijön aminek ki kell és megnyugszik.Szegénykém így is elég jól tűri a fájdalmat,mert inkább csak nyugtalan(nem alszik mélyen,folyamatosan nyöszörög közben,fel-fel kel stb.)ha már nagyon nem bírja a pocakja.Az Espumisant adom neki,de csak a szél megy el tőle.Teát sem adok már neki,csak enyhén cukrozott vizet.Tud valaki valami jó megoldást?

2013. jún. 4. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomat 2 hónapig napi szinten szélcsövezni kellett akkor váltottunk Milupa Fermentálra! Az megoldott minden!
2013. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is a Milupa Fermentált tápszert kaptuk kakigondokra. nagyon jó.
2013. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor a tápszertől lehet?Szegénykémnek tegnap is csak egyszer volt széklete,akkor is úgy hogy én segítettem,meg ma is úgy volt csak.Elég sötét,kemény,de viszont olyan mintha még "kukoricadara" is lenne benne,szóval úgy néz ki.De ez csak ma volt.
2013. jún. 4. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell találni a nektek megfelelő tápszert. Én a Fermentáltat nagyon ajánlom, pont erre a problémára való. 2. vagyok.
2013. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!