Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszerre rá van írva, hogy...

A tápszerre rá van írva, hogy felbontás után három hétig lehet felhasználni. Csak azért kérdezek mert lányomnak csak este adok kis pótlást. Nem fog ez így kárba menni?

Figyelt kérdés
ki hányszor ad hat hónapos babájának?Mi a similacot használjuk 1000g kiszerelésű.
2009. okt. 7. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan,h 2x adtam belőle ,mert nem volt elég a tej és ki kellett dobni 3hét után "sajnos"(nem sajnos,mert volt tej),pedig nem olcsó.
2009. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat hónaposasn és már nem adtam tápszerpótlást.Sok mindent megevett már.A tápszer drága és semmi természetes anyag nincs benn.Csak addig adtam,amíg mással nem tudtam, pótolni.
2009. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 és fél hónapos a lányom,reggel és este eszik tápszert, igaz akkor 260 ml-ert. Volt olyan hogy pár hét után ki kellett dobnom, mert ha sokáig állni hagyod /nem fogy el/ furcsa lesz az állaga már a zacsijában. Én így már nem mertem adni, így kénytelen voltam a cicáknak megcsinálni, inkább mint a kukába. Szerintem viszont ekkora babának még kell a tápszer ha nincs anyatej, mert ők még az ételből nem tudják kivonni teljesen a hasznos anyagokat, másrészt meg úgy gondolom hogy hiába mű dolog a tápszer, a kifőzött és szét sütött ételekben fele annyi tápanyag nincs mint a tápszerekben. Esetleg próbálj meg kisebb kiszerelésű tápszert venni, vannak 250 gr-sak is, azok 2-es tápszerek.
2009. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!