Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszerre az van írva, hogy...

A tápszerre az van írva, hogy 3 hétig használható felbontás után. Azután kidobjátok?

Figyelt kérdés
Nekünk csak pótlás,ráadásul 3 nap alatt a 4. fajta lesz amit kipróbálunk,mert hármat nem volt hajlandó meginni a babám.Akkor a kibontottak sorsa a kuka? Mert mondták,hogy kóstoltassam vele később is,hátha megszereti.Dehát 3 bontott zacskó tuti nem kell 3 hét alatt...sőt,hamarosan 4,mert a köv.evés ismét tápszer. És a még meg nem bontott zacskók sorsa nálatok mi,ha nem kell a babának?
2010. jún. 21. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
add el.
2010. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kéne egyből feladni! Nekem se fogadta el egy hétig, majd utána mégis megitta a tápszert, igaz egyet én is kidobtam. 3 hét után viszont kidobnám ha az van ráírva! Add el ami megmaradt!
2010. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire kitartóan próbálkoztál, lehet még többször kéne, hátha elfogadja, csak többször kell kóstolnia, és hozzászokik. Ha nem, akkor a felbontatlan zacsit esetleg beghírdetheted vatera, teszvesz, vagy itt-ott, de a korábbi hozzászólásokkal ellentétben én azt mondom, hogy a felbontottat ne! Ha nem fogy el, akkor dobd ki. Bontott élelmiszert szerintem nem szabad árulni, és én meg se venném.
2010. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

természetesen nem a bontottra értettem, h adja el. és próbálkozzon persze, a bontott zacsikkal. ami bontatlan, azt próbálja eladni, úgy értettem. nincs ember, aki bontott tápszert "idegentől" odaadna a babájának szerintem- ezért fel sem merült bennem, h részletesen írjam le a dolgot.

1.

2010. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Írnátok esetleg olyan oldalt ahol el lehet ilyesmit adni,vagy a védőnőn keresztül kell,vagy hogyan? És egy másik kérdezőnél aki hasonlót kérdezett ,azt olvastam,hogy lezárt üvegben,hűvös helyen tov. eltartható. Igaz,vagy inkább a kidobásnál maradjak biztos ami biztos alapon?
2010. jún. 21. 16:14
 6/13 anonim ***** válasza:

kidobás a bontott doboznál... v használd el kávéba magadnak.

védőnőn keresztül próbálkoznék, az tuti, v kiplakátolnám az orvosi rendelő hirdetőjére. helyi újságban esetleg.

2010. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ki kelll dobni, vagy oda adni a védőnőnek hogy adja a szegényeknek. Sok ilyen lesz még ami kukában végzi, bébikaják! Nem ízlik neki dobhatod majd ki, és volt hogy 3-at felbontottam egymásután mire megette az egyiket! Szerintem bontottan senki nem veszi meg, és 200 ft- nál úgysem adnának érte többet! Egyébként mielőtt tápszert adnál húzd el az etetésidőt hogy jól megéhezzen, hátha akkor megeszi, vagy az is lehet a cumisüveg nem tetszik a babácnsk, lehet azt kéne váltani!
2010. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet! És ha elkészítenéd és lefagyasztanád? (a bontottat) Vagy főzz neki belőle tejbegrízt, sűríts vele főzeléket. Én is voltam ebben a cipőben és nekem itt azt írták, hogy arra kell figyelni, nehogy csomós legyen, ha már becsomósodik, akkor nem adhatod oda neki, egyébként meg semmi baja nem lesz tőle. Én is tettem magamnak kávéba.
2010. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem kávézok,viszont van egy macskám ,majd megnézem szereti-e :))),mert úgy látom egyértelmű,hogy 3 hét és kész. És ha értékesítésre kerül/ne a sor,természetesen nem a bontott zacsit ajánlgatnám.. A cumisüveg pedig az a fajta,amilyenből a tejet is itta,és a vizet is. De úgy tűnik ezt a tápszert fincsinek találja,mert már kétszer is evett belőle :) ,így remélem több "pocsékolás" nem lesz.
2010. jún. 21. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem,hogy milyen tápszert probáltatok?Mennyi idös a baba?

Az én lányom 8hónapos volt amikor elösször megette a tápszert.Én a beba vaniliásat veszem neki és ez nagyon bevált.Meg a folyékonytápszer bebivita vaniliás.Most a nestlé junior1 -et eszi és imádja!

2010. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!