Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Menyhárt vezetéknévhez...

A Menyhárt vezetéknévhez milyen név illik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány?
2013. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő
2013. jún. 6. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamiért nekem a Laura ugrott be hozzá, pedig nincs is a kedvenceim között. Csak hangzásra tetszik. Fiú névben meg talán az András.
2013. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menyhárt Előd

Menyhárt Enikő

- nekem ezek ugrottak be most.

Szerintem ne kezdődjön T-vel (pl. Tamás), és ne torlódjanak benne az 'rt' mássalhangzók (pl. Márta, Gréta). De sok név jó hozzá!

2013. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem magánhangzóval kezdődjön a név, nekem az Ádám ugrott be, de szerintem ez e-vel kezdődő nevek is jók lennének. Enikő, Emese vagy Ildikó...
2013. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menyhárt Adriána, Beáta, Boglárka, Borostyán, Cipriána, Eduárda, Flóra, Hóvirág, Malvina, Melinda, Mónika, Napsugár, Vadvirág, Virág...


Menyhárt Adrián, Boldizsár, Ciprián, Dusán, Eduárd, Felicián, Flórián, Kálmán, Móric, Ottokár, Tamás, Zoárd, Zoltán...

2013. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!