Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hathetes baba mennyi folyadéko...

Hathetes baba mennyi folyadékot ihat naponta?

Figyelt kérdés
Ilyen melegben különösen fontos,hogy sokat igyon,de mégis mennyit? Teát, babavizet, melyik a legjobb?
2008. jún. 20. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szopik akkor elég neki az anyatej az csillapitja a szomját is. az én fiam 4 hónapos és még egy korty vizet sem kapott.
2008. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Erről megoszlanak a vélemények, hogy anyatej mellett adjunk-e a babának inni. Az én véleményem, és tapasztalatom az, hogy ilyen melegben igen is kell neki kínálni, ha nem szomjas úgysem iszik, meg ők még nem isznak amúgy sem annyit, hogy esetleg utána ne tudjon rendesen enni.

Az én babám plédául sokat visszabukizik, ezért nekünk ajánlotta is a doktornéni, hogy kínáljuk neki.

Babavizet szoktam neki adni, esetleg édeskömény teát, ízesítés nélkül.

2008. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is megkínálom naponta többször a 1.5hónapos babámat kamillateával mikor nagyon meleg van és ha nem szomjas ugysem iszik de ált mikor nagy a kánikula akkor napi 1dl-t megiszik a szopi mellett amugy ha nincs hőség nem iszik csak szopizik és az elég neki
2008. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tudom szoptatni, szinte alig van már tejem, tápszert kap a kicsi. Általában nap 2 dl-t megiszik, de melegben többet is.
2008. jún. 20. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Tápszer mellet nyugodtan ihat többet is (én anyatej mellett is adok neki 2 deci nagyon híg kamillateát egy nap). Amúgy a kislányom 5 és fél hónapos, az elején alig volt tejem és elkezdtem more milk kapszulát szedni, mert egy barátnőm dícsérte. Kb egy hét volt, mire rendesen hatott, azóta több, mint 9 deci tejem van egy nap, előtte 5 deci körül volt. Szerintem próbáld ki, elég drága, de a tápszer se olcsó. Ha megteheted megér egy próbát.

Jó babázást!

2008. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!