Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos baba (kisgyerek)...

21 hónapos baba (kisgyerek) tesófellépőn elálldogál nekem akár 1 órát is? (naponta)? A bolt oda vissza 20 perc még ha gyorsan vásárolok akkor is 1 órát kell legalább álljon rajta a nagytesó.

Figyelt kérdés
Amúgy mozgásában fejlett kislány, 14 hónapos most fut szalad, ugrik, 10 hós kora óta megy stabilan.
2010. dec. 27. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

De nem kell hogy ott álljon kerek egy órát. Néha leszállhat és sétálhat melletted. A közértben sem kell hogy ott álljon. Nekünk van testvérfellépőnk, szereti a lányom, szívesen áll rajta, de néha leszáll, és jön gyalog. Ő 2 éves, a húga meg 2 hónapos, kb másfél hónapja használjuk a testvérfellépőt.

Akkor praktikus a fellépő, ha elfárad, akkor odaáll, és tolod tovább. De neked sokkal kényelmesebb lesz, ha gyalog jön. Nehéz úgy tolni a kocsit, hogy benne az újszülött, a bevásárlás és még a nagyobb gyerek is ott álldogál.

Szóval ne aggódj emiatt. Jó dolog a fellépő, de nem létszükség azért. 2 évesen már simán legyalogol majd ilyen távot, amit írsz.

2010. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát én csak abból indulok ki hogy a nagyobb gyerekem ennyi idősen 2-3 évesen bizony még igen lassan sétált és egyszerűbb volt ha felállt a fellépőre valamint gyorsabb is a bevásárlás meg az ügyek intézése.

Ezt a 20 percet saját felnőtt tempómban írtam, elég gyorsan megyek.

A nagyobb gyerekem (fiam) és a lányom között nagyobb a korkülönbség mint ami most lesz.

2010. dec. 27. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!