Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdőnadrág vs úszópelenka?

Fürdőnadrág vs úszópelenka?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiúnak a Balcsira melyiket válasszam,és miért?(első gyerekes anyuka)Köszönöm a válaszokat!!:)
2013. jún. 8. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úszó pelenka felfogja a kakit, fürdőzőként ha lehet ezt kérném. A fürdő nadrág is részben felfogja a kakait ha olyan fajta. Igazából mindegy melyiket választod, a pisit egyik sem fogja fel.
2013. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,ment a zöld gomb:).Mindkettőt megvettem amúgy,csak nem tudom mit szoktak ráadni az ilyen korú gyerekekre...:)
2013. jún. 8. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem helyettesíti egymást. Én ráadom az úszópelust és arra a fürdőnacit.
2013. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen én is pont ezen gondolkoztam,hogy mi lenne,csak előtte vártam hátha valaki így csinálja:)
2013. jún. 8. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:

A fürdőnadrág sima? Vagy mosható úszópelenka? Nem mindegy :)

Mert az úszópelenka (eldobhatós) vagy a mosható, ami pont úgy néz ki mint egy fürdőnadrág mindenképpen kell. Eldobhatósra még rá lehet adni a sima fürdőnadrágot, hogy csini legyen a picur.

Én eldobhatós úszópelust és csini fodros fürdőrucit fogok a kislányomra adni a nyaraláskor.

A mosható úszópelussal kicsit költségesebb a dolog, mert kell váltó pelus is...

2013. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ilyen párosítás::

[link]

[link]

2013. jún. 8. 23:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Az 5 ilyenről beszélt szerintem. [link]

Én is azt mondom, hogy mindegy, de inkább úszópelenkát mondanám, és nem muszáj rá a úszónadrág is csak a csinosság miatt, ha akarod. Az úszónadrág hamarabb megszárad, de cserélgeti az úszónadrágot és a pelenkát is kell, szóval vigyetek mindenből 3-4-et. (neked sem jó a vizes fürdőruhában lenni, ha nem fekszel utána ki napozni)

2013. jún. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezekre gondoltam, nagyon édesek, de drágára jön ki, ha váltást is akar vinni az ember, és az kell...

[link]


De kérdező, amit linkeltél összeállítás jó, én is így fogom a kislányomnál, csak persze édes kis fodros fürdőrucival :)

De persze viselve válik, lehet a végén csak az úszópelus marad magában, meglátjuk...

2013. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kisfiam 2 éves.én is gondban vagyok most hogy milyen úszópelust vegyek.de szerintem és is olyanokat fogok venni mint te.úszópelus,úszónadrág.és együtt fogom ráadni
2013. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!