Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mi legye? Másfél éve nem...

Most mi legye? Másfél éve nem szexeltünk a párommal?

Figyelt kérdés
Terhesség 2.hónapjától nem voltunk együtt csak egyszer és már 8 hónapos a kicsink. Veszélyeztetett voltam, majd nem kívántam,még most is alig alszunk így estére semmi energiám.Azt se tudom milyen már az együttlét, sőtt a főlek tőle,mint a szűz kislány. Félek ,hogy fájni fog ,nem lesz jó stb.Teljesen elhidegültünk egymásól. Nem is látom rajta ,hogy kívánna a témát se hozza fel. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy alakult később? Mi segített?
2013. jún. 9. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát, ha az én férjem viselkedne így biztos lennék benne, hogy megkapja mástól a szexet. Menj el orvoshoz, nem normális, hogy ennyi ideje nem kívánod.
2013. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk is sok idő kimaradt mert a terhesség 3-4. hónapjától vhogy nem álltam rá, pláne mikor már éreztem a picurt mocorogni, aztán ugye szülés aztán 6 hét aztán nem alvás. Ki voltunk mind a ketten valahogy nem erőltettük. Aztán tudtuk, hogy nem hagyagolhatjuk el egymást teljesen. Mikor csak egy fokkal voltunk kipihentebbek kb szülés után 2-3.hónap akkor megpróbáltuk. Nem szabad ráparázni. Óvatosan lassan mintha szüzességet vesztenék el úgy kezdtük :) csak az első pár másodperc volt furcsa aztán már jó volt. Utána megint eltelt egy két hónap (éjjeli ébredések, nappali nemalvások) és most hogy már nagyobb a kis csaj este korábban fekszik (7 hós) utána marad egymásra időnk. Szóval tudom miről beszélsz de ugye eddig elsősorban anyaként álltál helyt de most próbálj meg kezdeményezni.

A fájdalomtól ne félj, majd óvatosan kezdjétek de egyszer el kell kezdeni... Én nem tartottam az elhidegüléstől a párom megértő pedig igencsak elmaradoztak a terhesség előtti időhöz képest az ölelgetések, csókok, de azért én mindig bújtam, hogy érezze a gyerek mellett ő is fontos!!!

2013. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is így voltam a babám 5 hónapos koráig. Furcsa lehet, amit most írok, de én "Rávettem magam" kb. erőszakkal, hogy legyen, mert tudtam, hogy szüksége van rá a férjemnek. És végül olyan jó volt, hogy utána már én is kezdeményeztem. Ezt magadban kell elintézned, de lehet hogyha ráveszed magad, akkor megtörik a jég.
2013. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Igaza van az előttem szólónak! Vedd rá magad a szexre, kezdeményezz! A férjednek (is) szüksége van rá! Hidd el , heti fél óra szex megváltoztathatja a kapcsolatotokat! A férjednek is éreznie kell, higy nemcsak a baba a fontos!

Ige, először lehet, hogy kellemetlen lesz, vegyél sikosítókrémet, dobj be egy csini fehérneműt! Ez nagyon fontos, mert ezen elúszhat a kapcsolatotok!

2013. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Még valami! Tudom, hogy így nehéz, hogy nem látod rajta, hogy kíván, de most az eszeddel gondolkodj, tedd félre az egódat! Próbálkozz, udvarolj neki, és hidd el, ha megint nyeregben érzi magát, akkor ő is kezdeményezni fog!
2013. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg azért nem kezdeményez, mert úgy mond másfél éve miattad nincs szex és már nem is akar szólni. Nem lehet, még mindig nem lehet, nem bírom, nincs energiám. Ő meg úgy van vele, hogy nem is mer szólni, úgyis elutasítanád biztos. Az nem azt jelenti, hogy nem is akarja.
2013. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Egy stabil kapcsolatban már rég kellene, hogy újra legyen köztetek együttlét! Szóval itt valami nem stimmel. Én is veszélyeztetett voltam, nem a ugyan nem baba miatt, hanem miattam, de a 4. hónaptól nem voltunk együtt, egészen addig, amíg a kislányunk 7 hetes nem lett. Ha nem is olyan gyakran, de van szex. Beszéljétek át a pároddal ezt a dolgot!
2013. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is megkapja mástól és azért nem kezdeményez
2013. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
mindenképpen kezdeményezz.másfél év nagyon sok idő.nem is értem hogy a párod hogyhogy nem kérdezi hogy miért nem vagytok együtt.nekem a férjem 1 hét után kérdezi hogy mi a bajom miért nem szexelünk.nekem a kisfiam most lesz 2 éves.még szülés előtti nap is szexeltünk.és 2 hónapos volt a kicsi amikor először szexeltünk szülés után.de másfél év rengeteg.én is azt tanácsolom nekem hogy tényleg kezdeményezz vegyél egy szexi fehérneműt meg sikosítót.nem biztos hogy kellessz de inkább vegyél.biztos egy kicsit kellemetlen lesz de ez nem mehet így tovább.rá fog menni az egész kapcsolatotok.
2013. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Ne hallgass arra, hogy nem stabil a kapcsolatotok stb. A mi kapcsolatunk nagyon stabil kisfiam 6 hós és még mi se jutottunk el az "első" együttlétig. Mi mondjuk beszélünk róla, tervezzük a randit.. de mindig hullák vagyunk. Mindenesetre én is elterveztem, hogy én kezdeményezek. Kezdeményezz hidd el minden ok lesz.

Ez normális előfordul így terhesség / szülés / babázásnál ettől még nem fog szétszakadni a kapcsolat. Szépen vissza kell térni a régi kerékvágásba.

2013. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!