Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja nem vettem be a...

3 napja nem vettem be a gyógyszerem mert hétvégén nincs orvos igy nem tudtam receptet kérni. Tegnap szexeltünk a párommal! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már 4éve szedem a gyógyszert, gondolom három nap alatt nem megy ki a hatás, illetve elötte volt 7 nap szünet ugye amit ki kell hagyni szóval, akkor 10 napja! szerintetek vegyek esemény utánit?
2011. okt. 25. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár 10 évig is szedheted, sajnos egy idő utána szervezet már pár napos kihagyásra is reagál. (szóval pont fordítva van, minél tovább szeded ,annál nagyobb az esélye, hogy ragaszkodik a szervezeted a kis "hormonadagjához")

Így szerintem érdemes lenne az a 72 órás.

2011. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont most jutott eszembe, hogy azt is nődoki írja fel.Egyúttal rá is kérdezhetsz, de én úgy tudom, hogy már 1 napos kihagyás is számít.
2011. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, már hívtam de sajnos nem vette fel, sztem is esemény utáni lesz. meg rákérdzeek, hogyan szedjem a gyogyszert. köszi a választ, amugy a babának is örülnénk de gyogyszer mellett elég kockázatos:)
2011. okt. 25. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer 1 nap alatt kiürül, ezért kell minden nap szedni. A 7 napos szünet alatt azért nem lehetséges a teherbeesés, mert akkor válik le a méhnyálkahártya, de ha letelt a 7 nap, és nem kezded el a gyógyszert, akkor van esély a terhességre, akármilyen hosszú ideje szeded.

Én 8 évig szedtem a gyógyszert, és rögtön terhes lettem az első gyógyszermentes hónapban.

2011. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!