Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is a piros babakocsiról...

Nektek is a piros babakocsiról az jut eszetekbe, hogy kislány van benne?

Figyelt kérdés

Többször kislánynak "nézték" a kisfiam és sose értettem, mert fiúsan öltöztetem és egyébként is látszik, hogy kisfiú.. Ma valaki mondta, hogy "hadd nézzem a kislányt" úgy hogy nem is látta és ebből gondolom, hogy lehet, hogy a piros babakocsi miatt?


Direkt azért választottam pirosat, mert úgy gondoltam a piros vagy zöld babakocsi unisex jó lesz később, ha kislányom lesz. Mégse lenne unisex??


2013. jún. 9. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Láttam már piros babakocsit, ami egyértelműen lányos volt, de láttam olyat is, ami inkább fiús. de amúgy sose szoktam gondolkodni, h vajon kisfiú vagy kislány van-e benne.
2013. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lányomnak fekete/narancs a kocsi,húgom után kaptuk.Mindig lány ruhákba volt/van és fiúnak nézték kicsinek.Az emberek tiszta dinkák...Szerintem pont fiúnak nézik inkább az összes babát,mert régebben a fiúnak jobban örültek névtovábbvitel miatt.
2013. jún. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem se számít, csak tényleg én eddig a pirost unisexnek gondoltam, de látom nem mindenki.
2013. jún. 10. 07:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekünk szürke babakocsink volt/van és lánykám csupa pinkben és megkérdezték,hogy kisfiú-e


Fiamnak barna/bézs babakocsija volt,bézs bundazsák,bézs/barna sapi és kék takaró mellett megkérdezték,hogy ugye lány-e?

Sztem a piros amúgy unisex,persze mellék minták nélkül,mert ha van benne pl rózsaszín,akkor tuti lány,de ha zöld vagy kék,már lehet tipikus fiús is.

A lilát nem nézném unisexnek.Az tipikus lányos a rózsaszínnel együtt :)

2013. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!