Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog vajon mászni a fiam?

Fog vajon mászni a fiam?

Figyelt kérdés
7 hósan kezdett el kúszni.Az nagyon jól megy neki.Kb 2 hete ment négykézláb néha pár lépést de mostanában egyáltalán nem.Pár napja fel áll mindenhol.Bárhová oda kúszik, ahová csak akar, mászni viszont nem.Szeretném ha ez nem maradna ki a mozgásfejlődéből.Lassan 8 és fél hónapos.Van még ideje?
2013. jún. 10. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam csak 9,5 hónaposan kezdett el úgy igazán mászni. Előtte is tudta (úgy, ahogy a te babád), de kúszni jobban szeretett. 9 hónaposan egyébként ő is felállt. Szerintem ne aggódj, majd rákap az ízére.
2013. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kimarad neki. Ha kúszásból feláll, akkor utána már nem nagyon fog mászni szerintem.
2013. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fog mászni.


Nekem lányom 5 hósan kezdett el kúszni (nem tudom hova sietett), 7 hósan felállt lépegetett, 8 hósan elkezdett mászni, 10 hósan önállóan járni.

2013. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ideje, de az sem baj, ha nem mászik, a kúszás is teljesen kimeríti az "ellentétes irányú mozgást".
2013. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tegnap felébredt a délutáni alvásból, letettem az ágyra és azóta mászik!Mint aki megálmodta hogy kell!:)
2013. jún. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!