Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hülye vagyok ha nem akarok...

Hülye vagyok ha nem akarok felvágottakat adni a gyerekemnek egyáltalán? Hozzáteszem mi sem eszünk semmi ilyet, nem vagyunk vegetáriánusok, de a felvágott szerintem szemét

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 19:54
 1/8 A kérdező kommentje:
1 éves és a család szerint nem normális hogy nem eszik a gyerek ilyet
2009. okt. 9. 19:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, én sem szívesen adok neki.

Inkább sajt, vagy anyukám szokott készíteni májpástétomot, abban tényleg máj van...

Esetleg a legdrágább sonkát.

2009. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 vok

Az enyém 15 hós, de este is kap rendes főzeléket vacsorára és utána még csak úgy rágcsál egy kis kenyeret.

Nem kenyérrel lakik jól.

2009. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

azt adsz,amit akarsz.az oviban majd eszik mindent,ami 300ft-ból kijön.addig csinálj neki krémeket.az én fiam imádja-sajtkrém,tojáskrém,húskrém-májkrém.padlizsánt még nem próbáltam.-halkrém,vagy tepertőkrém??-ez utóbbi tojással,krumplival,mustárral-tejföllel-isteni...

2009. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális ha valóban ti se esztek. Ha nem így volna akkor képmutatásnak tartanám. Sokan vannak akik az édességet nem adják a gyereknek mert tilos de ők esznek. Na én ezt nem szeretem. Vagy csak vizet ihat a gyerek de ők az üdítőt megisszák.
2009. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan csirkemell sonkát adok neki, ami szálaira szedhető (tehát igazi), mást mi sem eszünk meg. Ha ez nem lenne, akkor inkább tojás-és egyéb krémeket adnék neki.
2009. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

egy ideig ki tudod szűrni az életéből, hogy ne egyen. de a későbbiekre nézve nem biztos, hogy jó, ha nem szoktatod hozzá, nem ismerteted meg ezzel az étellel is. az ovodában fog kapni, és ha ő lesz az egyetlen gyerek aki félretolja, hogy ő ilyet nem eszik, akár még szekálódás is lehet belőle. Ne haragudj, hogy megkérdezem, de akkor mondjuk egy hideg vacsorakor mit esztek? vagy mit fogsz adni a gyereknek? nem piszkálódok, félre ne érts, mert én is tudom mennyi szar van a felvágottakban, de csak kenyéren, sajton sem élhet a gyerek.

Én személy szerint próbálok rendes minőségű felvágottat venni neki, azt adom. csirkemellsonkát, vagy lehet kapni bio párizsit, valami osztrák párizsi. ezeket szoktam neki venni, illetve füstli virslit. ezt imádja nagyon.

Én azt az elvet vallom, hogy kénytelen vagyok neki most adni azért, hogy megismerje és megbarátkozzon az ízekkel, ha nem akarom, hogy később válogatós legyen.

2009. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én sem ettem gyerekként felvágottat most sem és senki nem piszkált miatta, nem nagyon eszünk hideg vacsit, de ha igen pl bundáskenyér, rántotta, zöldségpástétomok stb, húst eszünk nem vagyunk vegák és ált vacsira is vmi husis van, ami ebédre is
2009. okt. 10. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!