Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova utaztatok babával nyaraln...

Hova utaztatok babával nyaralni? Volt, aki a repült? Hogy oldottátok meg pl a gyerekülést, ha transzferrel mentetek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk idén is elutazni,városlátogatáson,illetve tengerparton gondolkozunk,de első kérdésként felmerült bennünk,hogy hova kötöm be a 9 hónaposom,mikor a reptérről mennénk,vagy egy nevezetességhez.ide általában mikrobusszal visznek,van vkinek tapasztalata?

2013. jún. 12. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi sokat repültünk, de leginkább csak nagyszülökhöz. 14 hós volt mikor nagy nyaralásra mentünk.

Mi olyan helyet választottunk, ami tengerpart, pihenés, nem kell sokat kirándulni.

Egy 9 hóssan skmindent nem tudsz kezdeni. Pl városlátogatásnál kb napi 1 dolgot tudsz beütemezni, nagyrészt hotelben lennél, vagy egy parkban. 9 hós már mászik, utálna egésznap a babakocsiban.

tengerparton fekvés viszont szuper volt. Mi maldív szigeteken voltunk, ott a transzfer hidroplánnal volt, így semmi nem kellett. a repcsin adtak babaágyat, habár oda turbulenciában nem lehet betenni, de aludt abban is.

az óriási homokozó szuper volt. már azzal kezdödött, hogy a lobbi a szigetnek homokos alju volt, így a lányom rögtön homokozással kezdte az ottlétet.

Idén mi egy apartman városba megyünk, habár autóval, de itt van egy föépület ahol csuzda park, medencével van+ belsö játszótér, külsö játszótér, egy tó, sok kirándulási lehetöség... Szóval az 1 éves legkisebbik is jól fogja magát érezni. közel leszünk egy nagy városhoz, oda anyósommal csak kettesben fogunk menni, gyerekek akkor ott maradnak a szálláson a fiukkal.

2013. jún. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En tavaly nyaron vittem ki a lanyom Ausztriaba (Salzburg zartomanyba) par honapra kocsival.

Kb.9,5 oras ut volt (pihenokkel). A hatart hamar elertem, az utana levo ut volt nagyon hosszu, de en ehhez hozzavagyok szokva.

Hajnali 1-kor indultam, hogy a lanyom aludjon. Akkor volt 13 honapos.

Kb.7-8 fele kellhetett. Megalltam, ettunk, bementunk egy parkba, hogy mozogjon picit, majd indultunk tovabb.

Onnan mar csak 1-2 orat kellett kibirnia. Addig enekeltem neki, zenet hallgattunk, nezelodott, stb.

Egrsz jol viselte. Az apja egy het mulva jott utanunk vonattal.

Mi mindennap memtunk valahova. Megmutattam nekik, hogy hol nottem fel, merre csavarogtam lanykoromban Salzburgban. Megneztunk rengeteg latvanyossagot, allatkertet, stb.

Szinte mindig autoval mentunk, kiveve, ha helyben csinaltunk programot es nem mentunk at masik telepulesre.

A lanyom iszonyat elvezte, iden is tervezem, hogy haza ugrok vele 1-2 honapra, de meg a bolcsodei beszoktatasnak az idopontjat megvarom, hogy mikor lesz.


Egyebkent en buszos utazasra sose mennek!!! Max.repulo (de akkor sem fel napos utazassal) es utana berelnek autot.

2013. jún. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mi is külföldön élünk,8 óra az út haza,eddig kétszer mentünk Mo-ra,de fel se tűnt neki,mert lefekvés után indultunk este!

a repülős utat közvetlen járattal 2 óra alatt elérnénk,direkt olyat néztem,de a férjem nagyon parázik

2013. jún. 12. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Másfél éves, de maradunk még belföldön!

Ő neki még tök mindegy,hogy a tengerparton homokozik, vagy egy itthoni tó partján! Igazából ha nem mennénk, csak az itthoni nagy medencében fürödne, az is jó lenne neki!

Nekem meg fontos még, hogy ha Isten ne adja bármi gond lenne, haza tudjunk jönni gyorsabban.

Egy fürdő mellett béreltünk szobát egy szállodában. Így,ha rossz idő van, akkor is tudunk vele fürödni menni!

2013. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!