Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy ez már hasról...

Létezik, hogy ez már hasról hátra fordulás volt?

Figyelt kérdés
Ma reggel ébredés után hasra fektettem fiam.Egyébként imád hason.Kimentem a szobából,majd pár perc múlva vissza mentem és a hátán feküdt.Csak néztem ez hogy lehet.Hasra tettem úgy hogy most már ott maradtam.Láttam,hogy az egyik kezével kicsit kitámaszt és lendíti oldalra magát,majd átbillen.Ezt kb 3 alkalommal megcsinálta,utána persze elfáradt.Lehet hogy ez már az a bizonyos hasról hátra fordulás volt?szerettem volna még h csinálja,de utána már inkább csak nyűglődött.Babám 21-én lesz 3 hónapos.

2013. jún. 12. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez már az volt.
2013. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaj de jó! annyira boldog vagyok! :)


azt hittem az csak 4 hónaposan van

2013. jún. 12. 08:10
 3/6 anonim ***** válasza:
minden gyerek más.nekem 3 gyerekem van.az egyik 3 hónaposan fordult a másik 4,az utolsó babám pedig elmúlt 5 hónapos amikor forogni kezdett.
2013. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes a babád!:)
2013. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! de most meg nem akarja csinálni :( 3x-4x megcsinálta aztán nem....vagy ez igy van jól?
2013. jún. 12. 08:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggodj? Orulj neki, hogy ilyen ugyes:) az is lehet, hogy most egy idore elfelejti, es csak par het mulva fogja ujbol csinalni, de az is lehet, hogy ma megint megismetli :) mind a ketto teljesen normalis.

Az en kislanyom 5,5 honapos a hatrol hasra fordulas nagyon megy neki, de a vissza meg nm. Kb 1 hete 3-4x visszafordult, de azota csak nagyon ritkan csinalja :) meg nem jott ra teljesen :) ne aggodj!

2013. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!