Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Teljesne tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Hétvégere végre szeretnénk kimozdulni a gyerekekkel, egy kis állatkerti programot talátunk ki :)


A nagy babakocsinkat eladtam,így sürgősen vennem kellene egy sport kocsit, de telejsen tanácstalan vagyok.

Ritkán és rövid távra használjuk majd.


innen amit kinéztem: [link]


Chipolino carolina

baby point flash bár nem tudom milyen szarvacskás kocsit tolni :(

bertoni foxi

pierre cardin 610

esetleg még a legalsó baby zou babakocsi jöhet szóba???


ha szerintetek egyik sem,akkor mondanátok egy jó kis kocsit,mindegy hogy esernyő vagy lapra csukható. 20 fölé nem nagyon mennék :)


2013. jún. 12. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezek Közül a Bertoni foxi tűnik a legjobbnak. Én szarvacskás kocsit nem vennék, nekem kényelmetlennek tűnik tolni.
2013. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy szeretnéd-e hidegebb időben is használni, mert akkor az egyik lábzsákosat vedd szerintem, nekem a Bertoni tetszik. Ha nem kell lábzsákos, akkor meg szinte mindegy, mert nagyon hasonlóak szerintem. Amúgy én is sokat gyötrődtem rajta, hogy milyet vegyek, aztán anyósom megoldotta, mert vett egyet egy ismerőstől, és tök jó lett. Semmi nagy márka, egy sima esernyőkocsi karfával, napellenzővel (nekem ezek voltak a fontosak), könnyű tolni. Szóval nem kellett volna annyit foglalkozni vele, mert nagyon hasonlóak ezek a kocsik szerintem, az olcsóbb is ugyanolyan, mint a drágább.
2013. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pierre Cardin,vagy Baby Point(nem a bogárcsápost).

Bertonit nem,mert sokan panaszkodta rá a környezetemben.

2013. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsit off,szerintem nézd meg máshol is,pl a babakocsifutárnál olcsóbban láttam ezeket,vagy babaszafari vagy manobabaház.
2013. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!