Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hos babatok parnan alszik...

13 hos babatok parnan alszik ejjel?

Figyelt kérdés
mert az enyem meg nem ,de most mar lassan kellene szerintem csak nem merem,mert van hogy felkelek aztan meglepodom ,h.hogyan fekszik a kisagyban,es felek hogy veletlenul megful a parnatol...
2009. okt. 10. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell párnán aludnia.Az enyémnek nincs párnája(15 hónapos),sokáig nem is lesz.Viszont 2 takaróval és 4 db állattal alszik(ezeknek ott kell lennie!!)és hol az egyiken, hol a másikon fekszik,néha igen elképesztő rumli tetején.
2009. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy túl alacsonyan van a feje, és ez neki gond (pld. nem kap jól levegőt, vagy akármi) akkor ne párnát adj neki, hanem a matracot polcold fel egy kicsit alulról. MOndjuk egy összehajtogatott pléddel.
2009. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 15 hósom hónapok óta alszik párnával, de nem rajta, hanem mellette van :) Egy könnyű, nem nagy, lapos párna legyen. Most már nagy a babád, nem fog megfulladni egy kicsi párnától!
2009. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Miért "kellene" ?

2009. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak babapárnát adtam neki, az olyan fél centi vastag lapos vmi. Azt imádja, csak gyűrögeti éjjel úgy alszik el. De vastagabb, igazi párnát én sem adnék neki. 6 hó-s baba anyukája
2009. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene? Felnőtt embernek se lenne rá szüksége, csak hozzászoktunk. sokan párna nélkül alszanak.
2009. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!