Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok éjjel párnán alszik,...

Babátok éjjel párnán alszik, vagy párna nélkül? (6-10 hós)! Ha párnán, akkor milyenen? Mekkora?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Babáknak nem kell párna, max dísznek az a teljesen lapos
2011. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éves, párna nélkül alszik. nem is lenne sok értelme, mert össze-visszaforgolódik.
2011. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Párna nélkül alszik, tök felesleges neki, sőt egészségtelen is ilyenkor még.

Amúgy kapott egy extrán lapos párnát a lányom, de nem használjuk.

2011. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vettem neki ilyen baba takarót és párnát.Az első 4-5 hónapban,csak pelust raktam a feje alá.Most meg az a baba párna van alatta.Nagyon lapos,ahogy írták is inkább "dísznek"van,de több a semminél,de nem is magas,hogy a gerincének ne legyen jó.
2011. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom. Van párnája, de nem alszik rajt. Elalvás előtt kidobja a kiságyból.
2011. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fiam kinézett magának egy párnát, összenyálazta még a boltban, így megvettem(400ft, kedves gyerekmintás)

Azzal alszik, de nem azon:) hónapok óta

2011. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, én is így gondoltam! Kislányomnak sincs párnája, értelme se lenne, össze vissza kúszik ide-oda éjjel! Csak ma beszélgettem egy anyukával, 1-2 hónappal kisebb a fia, mint az én lányom, és ő párnán alszik! Azt hittem, én csinálok rosszul valamit!
2011. júl. 25. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
22 hónapos fiam párna nélkül alszik
2011. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!