Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogtok tápszert adni a babátok...

Fogtok tápszert adni a babátoknak 1 éves kora után?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mit fognak enni helyette? Én szeretném, ha utána már nem azt inná, de fogalmam sincs, hogy mivel váltsam majd ki azt a két étkezést. Ti hogy csináljátok/csináltátok?
2013. jún. 13. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Másfél éves, reggel kap egy keveset, este többet. Nagyon szereti. A barátnőm nem ad a a lányának már egy ideje, ő is másfél éves, rendesen megvacsizik főtt ételt, és este teát kap, reggelizik, amit ők. Állítólag ez így jó neki. Én ezzel nem értek egyet, más az ajánlás, másképp is csinálom, mert a gyermekorvos véleményére hallgatok.
2013. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Adtam neki rendes vacsit+tejet! Már két éves, még mindig reggel este tejcsizik csak kakaó formájában.
2013. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fiam 2 éves múlt, még most is kap reggel este tápszert.
2013. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az én lányom most 15 hónapos,eddig egyetlen csepp tápszert nem kapott-és már nem is fog :-)Reggel ugyanazt eszi,mint a 6 éves nővére (vajas kenyér,joghurt,májkrémes kenyér például+ tea,kakaó-a tejet nem nagyon kedveli),illetve este vacsizik szintén azt,amit mi 7 óra körül(vagy tejpépet is szokott kapni),és elalvás előtt még szopik.A nagylányom 1 éves koráig tápszeres volt,őt nem tudtam szoptatni,de 1 éves kora után már ő is forralt tejet,kakaót ivott tápi helyett,vagy tejpépet vacsizott.
2013. jún. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jégtánc ***** válasza:
2 fiam 1 éves kora után anno rendesen vacsizott majd utána tejet ittak.Lányom 1 éves kora után tejitalt kapott egy darabig mert mikor akciós volt bevásároltam belőle,majd amikor elfogyott tejet kapott szintén.Rendesen azt vacsorázik amit mi is.
2013. jún. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
15 hónapos a kisfiam, reggel és este kap tápszert (kakaóval vagy vaniliás tejital ízesítővel). A gyerekorvos azt mondta, hogy jobb, ha tej helyett 3 éves korig inkább tápszert iszik, több benne a vitamin és könnyebben emészthető, így ha szívesen issza, akkor 3 éves korig fogok neki adni tápszert.
2013. jún. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most lesz 1 éves a lányom és ameddig issza tápszert fogok adni neki,ha nem lenne tejfehérje allergiája akkor is.:)
2013. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5.-én lesz 1 éves a fiam, még többször szopizik naponta, 2 éves koráig szeretném szoptatni.Ha elválasztaná magát, akkor adnék neki a korának megfelelőt, ekcémás és tejfehérje érzékeny.
2013. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem tejfehérje allergiás a fiam. Ha nem eszik annyit napközben akkor este elalszik,de amikor a helyére teszem felkel,adok neki tápszert és bírja amíg bírja,fél 4 és 8 óra között eszik a reggelijét,ez attól függ hogy alszik és mennyit evett előző nap és akkor csukott szemmel,alvás módban reggelizik,ha felkel eszébe nem jut enni kérni,ez 10 óra körül van. Ha meg rendesen evett egész nap,akkor este nem kell neki tápszer csak hajnalban és "reggel" amikor felkel,szintén 10kor akkor kijön játszik és úgy kell elterelni a figyelmét,hogy egyen. Borzasztóan rossz evő :( Volt olyan hogy éjjel 2kor evett és délben úgy voltam vele,hogy lefogom és a szájába tömöm a kajáját :( :) Ha nem lenne allergiás akkor tejet adnék neki estére és joghurtot reggelire :) Bocsi,hogy hosszú lett :)
2013. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lányom 22hónapos és este még mindig kap tápszert,de előtte olyan fél 7 felé még vacsizik,ilyenkor ugyanazt eszi amit mi.

Én a tápszerben lévő vitaminok miatt adom még neki,mert sajnos semmilyen zöldséget(nyersen,főve levesben igen),gyümölcsöt(max.almát hajlandó megenni)nem eszik meg.

2013. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!