Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelobe mibe illik menni?

Keresztelobe mibe illik menni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy fekete cicanaciba és fehér elegáns felsobe( a vallam nem fog látszani, mondták hogy azt nem illik) meg blezerbe( ha hűvösebb lenne a templomban, és alkalmi lapos cipőbe!

Ez így jo lenne?

Előre is köszi a válaszokat!!


2013. jún. 14. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, telorol irok... Keresztelore miben illik menni?
2013. jún. 14. 13:19
 2/7 anonim ***** válasza:

Én cicanacit nem vennék (mondjuk egyébként sem veszek, de ez egy másik kérdés), szóval az nem templomba való. Egy hosszú vagy térd alattig érő szoknya megfelelő lehet. Vagy kosztümnadrág, ami nem farmer.


Amúgy rokon vagy?

2013. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A cicanadrág szerintem nem illik templomba. Valamilyen szolidabb fekete nadrág kéne inkább. A többi az jó.
2013. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cicanaci baromira nem illő templomba.
2013. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

Van egy sima fekete nadragom, de valószínű, hogy veszek akkor valami egyszerű alkalmi szoknyat!:)

2013. jún. 14. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél szoknyát de csak olyant ami térd alá ér, mert olyan ami térd feltettig ér ugyan úgy nem illik.
2013. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lezajlott a Keresztelo! Vettem egy térdig erő vallat eltakaro ruhát! (Egyébként volt aki cicanaciban és hosszú felsoben volt, a másik baba családjában)

Köszönöm a segítséget!

2013. jún. 24. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!