Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos babára adhatok...

1hónapos babára adhatok itthonra csak egy rövidujju badyt és egy zoknit? Nem fog fázni? A tiétek miben van ottbent?

Figyelt kérdés
A házba 27fok körül van. Éjjelre mibe öltöztessem?
2013. jún. 14. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, gond nélkül adhatsz rá, ilyen időben kétlem, hogy fázna. Éjjelre én vékonyabb, nyári rugdalózót javasolnék, de nem tudom, mennyire hűl le nálatok a ház/lakás. Vannak nyári hálózsákok is, abban is nyugodtan altathatod. De ez leginkább a babától függ, hogy egyébként mennyire tűnik fázósnak, illetve mint írtam, mennyire hűl le a ház. Mivel gondolom, úgyis kb. 3-4 óránként kelsz még hozzá az etetés miatt, azt mondanám, hogy próbálj meg egy nyári hálózsákot (azok kifejezetten vékonyabb, szellősebb darabok, rövid ujjúak vagy ujjatlanok) és este, etetésnél ellenőrizd, hogy hogy érzi magát a baba. Ha netán fázik, még betakarhatod, gyorsban átöltöztetheted.
2013. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog fazni,da ha megis akkor sir majd!Ejjelre adj ra hosszu ujjut!az enyem bodyban van meg rovid nadragban,da mi mar elmultunk 9 hosak :)
2013. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!