Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves kismamák! Ti milyen...

Kedves kismamák! Ti milyen apróságoknak örülnétek a pelenkatortába rejtve?

Figyelt kérdés

Sajnos nem közeli a kapcsolat a leendő szülőkkel, így nem tudok személyesebbet adni.

Én fogom elkészíteni. Nagy segítség lenne, ha felsorolnátok néhány cuccot, lehetőleg márkával, ami a babának hasznos, vagy nektek örömöt okozna.

Ha nem tudod, mi a pelenkatorta:

[link]



2013. jún. 14. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó ötlet...kiscipőt vagy tutyit tegyél rá/bele,kis zoknit kis plüss csörgőt,vagy valamilyen plüss állatkát,esetleg színes könyvet,cuki cumisüveget,cumit ne mert nem biztos hogy cumizni fog..én ilyeneknek örültem amikor megszületett a babám...márkát sajnos nem tudok írni de szerintem akármilyen jó és ezeket akármilyen hipermarketben fel tudod lelni...

esetleg még egy rugdalózót,vagy egy rongyit pl ilyet: [link]

2013. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én ruhának örültem, bodyt, rugit tehetsz bele, vagy baba pléd.
2013. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok...szerintem még rakhatsz bele babafürdetőt vagy egy kis helyes baba szivacsot
2013. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, nagyon, eddig még nem találkoztam vele:)

textilpelenkából, popsitörlőből, kenőcsből, cumiből sosem elég.

2013. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszönöm!

Kislányt várnak, a következőkre gondoltam: rongyi, ami kis plüssfejben végződik (bocs, nem tudom jobban körbeírni), Johnson fürdető, J. babaolaj, harisnyácska (ha jól tudom szeptember környékén várható), hűtőrágóka... És itt állt meg a tudomány, de mindjárt kijegyzetelem a válaszaitokból a továbbiakat.

Rugiból hányast kell venni (úgy, h nem tudom mekkora lesz a kicsi)? Mi az a méret, ami nem kicsi( legfeljebb belenő)? Milyen minőségű, összetételű (100% pamut???)?

Jáj, mennyi kérdés, nem egyszerű ez, még így kívülről sem.


És még valami: TI, anyukák nem örülnétek valamilyen speckó kenceficének? Saját készítésű háziszappant mindenféleképpen csomagolok, de valami különleges, fontos, titkos kemikália, mütyür nincs esetleg, ami felfelé görbítené a szátokat?:)

2013. jún. 14. 18:53
 6/19 anonim ***** válasza:
hát szerintem a rugiból 62-eset vegyél...persze pamut,ne plüss mert az még szeptemberben nagyon meleg...sudokrém vagy neogranormon kenőcsnek
2013. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hűtőrágókát ne vegyél, felesleges dolog!

Oké hogy jó az ínyenek a hideg, de nem fogja meg a hideg rágókát...

Rongyit is minimum kap 3-4 db-ot a baba innét onnét, de csak 1 lesz kedvenc, a többi csak kacat.

Fürdetőt sem érdemes venni, mert a piciket még az elején gyógyszertári dolgokkal mosdatnak, kennek, amit a doki ír fel.

Popsitörlőnől nagyon sok kell, abból vehetsz bőven!

Rugiból 62-est veszel, az kicsi biztos nem lesz!

Szakállka/előke is jó dolog, vagy baba étkészlet.

2013. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kihúztam a feleslges dolgokat, köszönöm! Ez a popsitörlő nem is jutott eszembe.

Arra gondoltam, hogy az alsó karéj közepére biggyesztenék egy ilyesmi, általam keresztszemmel hímzett képet, szép, vintage, rusztikus keretben. Nektek ez tetszene (nem pont ez a minta, de hasonló), őszintén?

[link]

2013. jún. 14. 19:24
 9/19 anonim ***** válasza:

Fürdetőt tényleg ne vegyél, főleg ne johnson's-t. Állítólag ez a legrosszabb a babakozmetikumok között.

Én kaptam 2 pelenkatortát is anno. Volt benne egy rakat hűtőrágóka, van vagy 15 db itthon, mindenkitől azt kaptunk. Aminek nagyon örültem: ruhák, body-k (62,68 méret, de volt benne néhány nagyobb); az egyik torta tetején egy plüss béka volt, amit fel lehet kötni a kiságyra és zenél, h meghúzod a farkát, nagyon szereti a fiam; fürdetőszivacsot is kaptunk, babaétkészlet (kis kanál, villa stb); előkék (sok-sok előke kell majd!) és már a 74-es mérettől fogynak a harisnyák, mert mászik és kopik a térde!; kis zoknik (68-as mérettől kaptam, kisebbet felesleges, úgyis vettek már szerintem); sok-sok popsitörlő; borostyánlánc (és majd eldöntik, hogy használják vagy nem); baba fogkefe; csörgős játékok, fürdetőjátékok, babanapló is volt nálunk az egyikben.

2013. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hűtőrágót tényleg ne vegyél mert mi is kaptunk és nem használta egyszer sem a gyerek mert nem is fájt neki amikor jött a foga
2013. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!