Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta pelenkát használt...

Milyen fajta pelenkát használtok babátokra?

Figyelt kérdés

az enyém 7 hónapos kisfiú 4-es méretet hord (7-14 kg-ig)


néha veszek 100-as nagy kiszerelést,ebben vegyesen van (bogi,toujours,dada,babylove)

másodosztályú pelenkák,3000 ft/100 db.


néha ha akciós a Rossmannban a babydream pelus abból is veszek. 44db/csomag/2200 ft (Rossmanó kártyával 1700 ft.



pampers,liberót nem szoktam venni,de tervezek venni

22db-t,és éjszakára vagy ha nappal megyünk hosszabb útra az jobban bírja meg jobb márka is,de egyenlőre maradok az olcsóbb kiszerelésnél.



2013. jún. 15. 14:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Éjjel nappal Libero
2013. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kerria ***** válasza:
21%

Aldi; saját márkás MyLove, kb 3 hónapos kora körül akadtunk rá, azóta csak ezt használjuk.


DM-s, Liberós, Pampers, Tesco-s ezek nálunk mind leszerepeltek, többet moshattam utána, mint ami a normál.

2013. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekemnél zöld Pamperst használtunk. Mindig tökéletesen meg voltam elégedve vele. Néha kaptunk Liberot, még anno Huggiest, DM-eset, Rossmanosat, de a Pampi a kedvenc. Vékony, szabadon tud mozogni benne, nálunk nem volt vele sosem gond- 1-2 balesetet kivéve, de ennyi idő alatt ez belefér) A negyediknél is ezt fogjuk venni.
2013. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
amióta kipróbáltuk azóta az Aldi sajátmárkás pelusát hazsnáljuk, ez jött be a legjobban.Ha nem jutok el az aldiba, akkor még a Müller saját pelenkáját szoktam venni
2013. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nappalra Aldi-s, alváshoz pampers premium care. Amúgy az Aldisat itt olvastam, és tényleg jó, de a fehér pampers azért kell az alváshoz!
2013. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Középsőnek Libero (bár nyárra lehet, h váltunk, mert tavaly kiütéses lett tőle), kicsinek pelenkadiszkontos lesz.
2013. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Mi csak Pampers pelenkát használunk. Abból is a premium care és az active baby. Mikor melyik olcsóbb :)
2013. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Pampers, active baby, meg a narancssárgát szoktam még venni. Az active baby-ből tartok eggyel nagyobbat is itthon éjszakára azt adom rá. (14 hónapos)
2013. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
pampers premium care, mindig
2013. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Éjszakára Pempers Active, nappalra Rossmanos.
2013. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!