Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hetekben vagy honapokban...

Hetekben vagy honapokban mondjatok/tartjatok szamon a babatok korat?

Figyelt kérdés
A kislanyom Majus 30-an szuletett.Szoval ma 19 hetes.Anyukam ugy tartja szamon hogy minden 30-an tolti be a honapot.De en hetekben szamolom.Azaz jovo szombaton lesz 20 hetes ami= 5 honapos(mivel 1 honap tobbnyire 4 het).Szoval mire 30-a lesz akkor hetekben mar majdnem 22 hetes lesz.Most melyik a jo?Vagy akkor most ugy szamoljam en is hogy csak 30-an lesz 5 honapos?Holott akkor mar 5.5 lenne a hetek szerint.
2009. okt. 10. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hónapfordulo mingig azon az adott dátumon van amikor megszültett!pl.én lányom 19-én.akkor minden hónap 19én múlik el egy hónappal több!Heteket meg úgy számoljuk hogy 19-e szerda akkor minden szerdán egy héttel idősebb!

Mivel vannak 30,31 és 28napból álló hónapok ezért több hetes mint hónapos!mert ez a hónap csütörtökkel kezdődött és ebben a hónapban 5 csütörtök van!Remélem nem voltam túl bonyolult:)Én úgy 20-25 hetes koráig számoltam hetekben,aztán egyszerűbbnek tűnt az hogy x hónapos!!

11hós kislány anyukája!:)

2009. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

3 hónapos koráig hetekben,azóta fél és egész hónapokban számolom.

2009. okt. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos korig hetekben, most már hónap és félhónap.
2009. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 16. hétnél elvesztettem a fonalat :) Azóta hónapokban :)
2009. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 3 hónapos kpráig számoltam hetekben, utána már hónapokban és a felet még hozzáteszem, ha a hónap második fele van. nekem könnyű, mert 4-én született.
2009. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!