Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyenkor mit csináltatok?

Ti ilyenkor mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Kb. három hete tanult meg a kisfiam hasra fordulni,azóta nem hajlandó más pozíciót felvenni. Mindig csak hason akar lenni és mászni akar és ha nem tud,persze sírás a vége. Már 2 napja álmában is hasra fordul és fel sem ébred csak alszik tovább úgy,de nappal nem bírok vele. Egy percre teszem le a játszószőnyegre és már hason van és ha elfárad és visszafordítjuk hátra akkor jön a nagy hiszti és ordul is vissza.

#baba #fekvés #forgolódás #baba fordulása
2013. jún. 15. 23:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Az egész napunk hisztivel telik így. A doktornő megvizsgálta és tudna visszafordulni csak nem akar, mindig hason akar lenni. Azt mondta a dokink,hogy semmi baj csak ő olyan baba lesz aki majd éjszaka fogja a kiságy rácsát és mondja a magáét. Aztmondta készüljünk fel,türelmetlen babánk van. Ti nem voltatok így? Mit csináltatok?
2013. jún. 15. 23:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is amikor megtanulta, hogy hogy kell a hasára fordulni, azóta mindig ott akar lenni. Álmában is oda fordul, ha a hátára tettem le aludni. Amikor elfáradt, persze azonnal sírt. Rövid idő alatt megtanulta, hogy hogy kell visszafordulni, és azóta nincs hiszti. :) Ő dönti el, hogy hol akar lenni :) Ne aggódj, szerintem nem biztos, hogy az ágyban állva hisztizős baba lesz belőle!
2013. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis kíváncsi. Ha elfárad, esetleg vedd fel kicsit, táncoltasd meg, vagy menjetek egy kört a szobában, mutogass neki ezt-azt, aztán mehet újra pocira. Szerintem egyébként hagyd, hadd legyen hason, amíg el nem fárad, így fedezi fel a világot, ráadásul ezzel erősödik, minden nap ügyesebb lesz.
2013. jún. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Nyugi, lesz ennél még rosszabb is. :D

AMikor feláll, és 1 percenként dől el, mint egy homokzsák, és üti be mindenhová a fejét....

Hamar elmúlik ez az időszak, aztán jön majd vmi más...

2013. jún. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi. Mentek a zöldek. Ha jobban belegondolok azért örülök neki,hogy ilyen kis eleven,legalább látom,hogy jól van és van benne élet :). (még akkor is ha még mindig felkelünk enni 2-3-szor esténként és reggel 6 órakor kelti az egész házat)
2013. jún. 17. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!