Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon akartam a babát és...

Milla kérdése:

Nagyon akartam a babát és most, hogy kiderült, hogy terhes vagyok, nagyon megijedtem. Ti mit csináltatok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Megijedtem, örültem, féltem, örültem és boldog voltam, aggódtam, örültem, csodálkoztam, sírtam és mondtam már, hogy örültem?

Hát minden átfutott az agyamon egy fél perc alatt, mikor megláttam a tesztet, de most őszintén: érhet ennél nagyobb dolog az életben bennünket?

2011. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom alkalommal úgy voltam, mint Te és az első válaszoló. :)
2011. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel szerintem mindenki így van :)))) Te voltál a gabriel tesztes... Ezek szerint akkor már biztos?

Nyugi... meg fogsz majd nyugodni idővel és utána nagyon fogsz neki örülni. Hatalmas változás ez az életedben, de hidd el hogy minden percet imádni fogsz amit majd Vele eltölthetsz. Lesz majd úgy is hogy csak bámulod majd azt a kis csöppséget és bőgsz a boldogságtól :))))

7 hetes kisbaba anyuja

2011. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, van rá majdnem 9 hónapod, hogy megszokd a helyzetet és felkészülj! Jó anya leszel!
2011. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Hogy mennyire igazad van...(mintha én mondtam volna) :-)
2011. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Igen én vagyok a Gabrieles, mostmár biztos, hogy terhes vagyok, és ma mikor biztos lett a dolog, annyi érzés kavargott hirtelen bennem, ilyenkor az ember még fel sem fogja, hogy mi is történik vele:) de biztos, hogy igazatok van, és ennél jobb dolog nem történhet velünk:) de azért én félek:))))
2011. okt. 25. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor pozi lett a teszt egész éjjel nem aludtam. Szabályos pánikroham jött rám. Nem is értette a férjem, hiszen terveztük a bébit és első hónapban össze is jött!

De mégis, annyira beparáztam,hogy két éjjel egy szemet sem aludtam.

Most 31 hetes vagyok és minden jobban várom már a fiamat!

Tényleg igaz,hogy jót tesz az a 9 hónap!:))

2011. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! nekem 3 év után sikerült. Először rettenetesen boldog voltam. Aztán szépen bepánikoltam. Annyira meg lepődtünk és " váratlanul jött" . Azóta is ugy vagyok ahogyan az első válaszoló ,tökéletesen megfogalmazta. 19+4hetes kismami.
2011. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Atroposz ***** válasza:
Hihetetlennek tartottam ,hiszen félév után sikerült és nem gondoltam volna ,hogy ilyen hamar összejön sőt én nem is gondoltam akkor hogy babás lehetek.Nagyon meglepődtem hiszen csak kamuból lőttem el azt az egy tesztet, hogy ne árválkodjon a fiókomban.Nagyon dobogott a szívem stb
2011. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!