Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kicsi a fiam,...

Szerintetek kicsi a fiam, vagy ezek a méretek még beleférnek az "átlagos"-ba?

Figyelt kérdés
16 hónaposan 9500g és 76cm. Egyébként 36. héten született és elég kicsike volt. :)
2013. jún. 16. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, főleg igy hogy korababa volt. Vannak időben született babák akik szintén ekörül vannak ennyi idősen és velük sincs baj. nem mindneki egyforma. Ha fejlődik akkor nincs gond vele nyugi.
2013. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az énfiam 40+1. héten született, pont 1 éves, 8700g, 71cm. 16 hós korára biztos nem lesz olyan nagy mint a te fiad, 4 hónap alatt 2 cm-t nőtt. :)
2013. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy sokkal átlagosabb mint az enyém, a közel 14 kilójával és 86 cm-rel:)Szerintem a tiéddel semmi gond.
2013. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom :)

Ha abból indulok ki, hogy a Fiam 9hónapos és 8800gr. és 74cm-er :)

2013. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az átlagosba nem fér bele,de attól még nincs vele gond sztem.védőnő mit mondd? 1 éves kisfiam 9700 gramm,és 81 cm.
2013. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem aggódom miatta, nem ezért kérdeztem. Nagyon okos, értelmes gyerek, minden rendben van vele. A védőnő és a gyerekorvos szerint is. Szerintem alacsony, de igazából mi is azok vagyunk. De amilyen kicsi, olyan eleven és kíváncsi rosszcsont!:)

Csak azért voltam kíváncsi, mert látom, hogy nagyon sok a nagy baba mostanában, és érdekelt, hogy más anyuka mit gondol. Már eleve nagy súllyal születnek szerintem, és emiatt lehet később is nagy eltérés, egy átlagos, vagy annál kicsit kisebb gyerek esetében.

2013. jún. 17. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!