Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kisfiam hörög,...

1 hónapos kisfiam hörög, zizeg a háta mellkasa, mit tegyek? Gondolom megfázott) a másfél éves tesója is beteg volt, de már meggyógyult, ő taknyos volt nagyon.

Figyelt kérdés
rhinatiol adtam neki, egyébként nem folyik az orra, bár tengervizes orrsprayt használok, meg szivnám az orrát de nem jön semmi,nagyon nyugtalan,alig tud aludni, mert amikor háton fekszik akkor a váladék birizgálja a torkát..és köhög..de ugy nagyon.bár a rhinatiolnak ez is a hatása, le van neki tapadva.(megnéztem egy hós kortól lehet pont használni ezt) ti mit tennétek??
2009. okt. 11. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal orvoshoz vinném,ha kell ügyeletre,vagy kihívnám az ügyeletes orvost.Köptetőt meg lefekvés előtt semmiképpen nem adnék,mert akkor aztán végképp nem tud szegény aludni.
2009. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő még nagyon pici, vidd el az ügyeletre! Nehogy befulladjon éjszaka!
2009. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oksa, köszi, estére direkt nem adtam neki..de reggel igen.remélem nincs nagy baja..
2009. okt. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!