Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit foztok ma a 10 honapos...

Mit foztok ma a 10 honapos babaoknak?

Figyelt kérdés
en nem tudom miert, de a lanyom kezd valogatos lenni...
2013. jún. 18. 10:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
babatoknak, bocs a T miatt
2013. jún. 18. 10:28
 2/11 anonim ***** válasza:
10 hónaposan már azt ették, amit mi. Talán a lányodnak nem fűszerezed eléggé, amit neki főzöl, vagy már megunta az egyhangú ételeket.
2013. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Borsófőzeléket kap saját készítésű halrudacskával.


Tegnap meggyszószos husit evett, holnap zöldséges fasírtot kap rizzsel, bár ő nem eszi meg a pépeset, kézzel eszik, ezért nem írtam főzeléket.

2013. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónapos, de csak a maximálisan pépeset hajlandó megenni, amúgy kiöklendez mindent, ami már lejutott azt is! Mi ma meggyes-gesztenyés husit eszünk majd. Tegnap paradicsomos burgonyát ette nagy kedvvel.
2013. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj hat nagyon valtozatos eteleket foztok, en muszaj pepesitsem, mert oklendezik ha nagyobb darabot nyel le.
2013. jún. 18. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Spenót főzelék lesz tojással.
2013. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En a tegnap krumplit, sargarepat foztem egy pici soval, es utanna tettem bele egy kis tonhalat, ezt egy hettel ezelott IMADTA, a tegnap csak nehany kanallal volt hajlando enni. Mara pedig rakott krumplit keszitek (a netrol kerestem a receptet): 1 nagyobb krumpli, 1 tojas sargaja, ezt megfozom, egy kis sot is teszek a vizbe, majd osszetorom es hozzakeverek tejfolt...kivancsi vagyok ha fogja szeretni
2013. jún. 18. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Jól hangzik ez a rakott krumpli, bár én tennék bele mondjuk darált husit.


Az én lányom 3 napja nem ebédel, inkább mutogat a gyümölcsre. Biztosan a melegtől. Viszont vacsira betolja, amit délben főzök. Azért ma is kirakom elé ebédre. Hátha azért nem ette meg a babád az ebédet.

2013. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csinálj neki valami gyümi levest, és sűrítsd be egy kis liszttel! A lányom imádta tavaly nyáron! :D Akkor volt 10 hós!
2013. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegnap nem ette meg a borsó főzeléket húsival, igy délután alma krumplit kapott, azt megette. Ma mi milánóit eszünk, ő is azt eszi:)
2013. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!