Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes fiamra adjak szerintet...

5 hetes fiamra adjak szerintetek zoknit éjjelre? 28 fok van.

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp!
2013. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos? Nem fog megfázni? És nappalra sem kell?
2013. jún. 18. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
28 fokban?? ne adj rá.
2013. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell, ne aggódj, 28 fokban nem fog megfázni (25-ben se :)


Ha most nagyon beöltözteted, akkor nem alakul ki rendesen a hőháztartása és baromi fázós lesz, másrészt pedig ha leizzad, megfázhat.


Mindig a tarkóját nézd a babának. Ha az hideg (ha igazán hideg, nem csak hűvös!), akkor fázik, ha meleg és izzad, akkor melege van.


Az én fiam igényelte a vizet is a nagy melegben a szopi mellé (bár ez nem volt a kérdésben, bocs, ha off :)), és ilyen melegben egy szál pelusban volt otthon, kint pedig (hajnalban vagy este) napozóban. Éjszakára max. párnahuzattal takartam be.

2013. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én éjszakára adok a lányomra zoknit, pedig már 1 éves múlt. Én és anyukám is szinte csak a lábunkról fázunk meg, én is vagy betakarom a lábfejem, vagy zoknit húzok rá most is, komolyan, különben másnapra megfázom.

Úgyhogy egyetlen bodyban alszik a lányom és zokniban...

De ez egyébként megszokás kérdése...

2013. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként miben altatod? Már csak azért, mert valaki írta, hogy betakarja egy párnahuzattal. Ha nem takarod be, akkor mivel rosszabb egy zokni????

Szerintem nyugodtan ráadhatod, ennyitől nem fogja sokkal kevésbé leadni a hőt, a teste többi része sokkal jobban számít!

Én is ráadtam ennyi idősen!

2013. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ujjatlan body van rajt éjjel is +nappal is. Oké már le is vettem róla a zoknit:D Akkor éjszakára sem adok rá. Egyébként egy vékony pléddel be van takarva éjjel. Akkor be se takarjam?
2013. jún. 18. 11:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden gyerek más!Figyeld a takaróját,hátát,onnan tudod hogy ha melege van.Lányomnak ilyenkor pl ragad a háta és ha zokni van rajta meleg a lába,innen tudom h melege van.Pontos választ szerintem erre a kérdésre nem tudsz kapni,mert tényleg minden baba más.

Amúgy 9hós lányom badyban alszik és csak a derekát takarom be egy huzattal.(velünk alszik,éjjel többször megtapizom a hátát,lábát,és ha hideg betakarom.) 25fok van a lakásban

2013. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-6, szerintem vedd le a zoknidat mert tuti felforrt az agyvized :D
2013. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!