Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok először...

Mikor hagytátok először éjszakára nagyinál? Pont 1 éves lesz, megyünk esküvőre, még sosem hagytam éjjelre, félek, mi lesz.

Figyelt kérdés
Először szoktatni kéne?Vagy csinálni próbaéjszakákat,h hogy viseli?Még szopik is ráadásul..1x éjszaka is..
2013. febr. 15. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónaposan hagytuk először Mamával, esküvőn voltunk mi is. Nem a gyereket vittük mamához, hanem a mama jött hozzánk. A miénk nem szopizott, csak 3 hónapos korig (utána tápszeres lett) ugyhogy ez nem volt gond.. szerintem lefejt tejet ti is tudtok otthagyni a mamánál. Amúgy az égvilágon semmi gond se volt, egyszer ébredt, mama adott neki vizet (cumisüvegből) és aludt tovább :) Mi reggel 9-kor értünk haza.
2013. febr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én 1, 5 éves korában, de igazából már 8 hónaposan is otthagyhattam volna simán, csak akkor nem volt rá szükség.
2013. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 QueenRavenna ***** válasza:
Nyugi, nem eszi meg a nagymama az unokáját. Ez nem Piroska és a farkas meséje.
2013. febr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gyönyörűséges ***** válasza:
50%

Mi 6 hónaposan,koncertre mentünk.

Szopizott még,fejtem tejet,cumisüvegböl megkapta.

Izgultam nagyon,de feleslegesen.

1 éves gyerköcöd valószínü könnyeden fog alkalmazkodni.

Az én lanyom is megvolt cici nélkül 21 órat. :-)

Jo szórakozast.

2013. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gyönyörűséges ***** válasza:

Ja,es nem szoktattuk :-)

Picit többet talalkozott velük elötte.

6 hónaposnak mas a memóriaja mint 1 évesednejm.

Neki szépen el tudjatok magyarazni.

2013. febr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
5 hós korában elutaztunk négy napra pihenni (tápszeres baba). Semmi gond nem volt, éjjel aludt, nappal nézegetett, elvolt, szerintem fel sem tűnt neki! Most 5 éves, nem lett kötődésbeli problémája, mielőtt valaki nekem esne.
2013. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

4 hónaposan! Bár tápszeres volt, így az etetéshez sem kellettem!

Most 14 hónapos és már 3-szor aludt a mamiknál! Ami a vicc,hogy alapból elég vacakul alszik, ott minden alkalommal végigaludta az éjszakát!:)

2013. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fiamat egy évesen, szilveszterkor hagytuk ott először anyukámnál éjjelre. Akkor már éjjel nem evett.

Anyukámmal sűrűn találkoznak a gyerekek, bár csak pár órára hétköznap, vagy hétvégén, mert itt lakik nem messze.

Anyósomékkal 3-4 hetente, de akkor egész hétvégés találka, tehát akkor anyósom eteti, altatja őket. A fiam még mindig velük alszik egy szobába, most a lányom 6 hónapos, ő meg velünk van, ha náluk vagyunk.

Már anyósom mondta, hogy nyáron szeretné a picit is több napra.... na persze, örülök, ha egy éves kora előtt ott hagyon 1-2 éjszakára... A fiam 1,5 évesen maradt ott először 2-3 éjszakára.


Szóval a lányomat is egy évesen hagynám ott, de lehet, hogy megerőszakolom magam, meg attól függ, hogy ő hogy viseli az ottlétet (a fiam nagyon szereti), lehet, hogy már 9-10 hónaposan megpróbáljuk. Anyukámra most nem tudjuk hagyni a kicsit, mert gerincproblémái miatt nem emelgethet :(


Ha szopik, akkor azért a cumisüveget ismernie kéne.... (vannak akik teljesen ellene vannak, aztán nem tudja a gyereket más megetetni, nem tudom, nálatok hogy van) Akár lefejt tejet is hagyhatsz neki, ha nem tápszereztek, bár egy évesen már csak reggel-este lesz tej, ha jól emlékszem...


Egyébként a fiam mindig is máshogy viselkedett a mamáknál, éjszaka is. Velünk, nálunk a mai napig sűrűn kel éjjel, át kell menni hozzá, a mamáknál sosem, átalussza az éjjelt, reggel 7-8-is akár.... Lehet, hogy a babád a mamánál nem kérne éjjel enni, mert olyan jót aludna, főleg, ha előtte elfárad, mert a nagyszülők jókat játszanak vele.

2013. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Kezdek megnyugodni,h nem olyan nagy dolog ez,a cumisüveget sajnos nem fogadja el,többször is próbáltuk,azt hiszi,h valami játék,rázogatja,dobálja,már 2-3x hagytam apukájára(de csak nappal pár órára),mentem ide-oda,hagytam neki lefejt tejet,de nem fogadta el,csak kispohárból,vagy kanállal sajnos..
2013. febr. 15. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!