Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátoknak mekkora...

9 hónapos babátoknak mekkora a kutacsa? Aggódom!

Figyelt kérdés
A fiam 9 és fél hónapos, a kutacsa már csak egy ujjbegynyi. Ismerősöm régebben mondta hogy egy babának túl korán nőtt be a kutacsa és nem tudott kifejlődni az agya és megkellett műteni. Lehet hogy tök hülyeség az egész, nem tudom mikor kell benőnie, ezért kérem a segítségeteket. Nem túl pici a fiam kutacsa?
2013. jún. 18. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Ezt miért nem a gyerekorvostól kérdezed meg?
2013. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én nem szoktam nézegetni. Így nem látok rémeket.
2013. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak születésekor volt akkora! És 11 hónaposan nőtt be neki! Ha aggódsz,akkor kérdezd meg az orvost vagy a védőnőt,legalább majd megnyugszol! De szerintem nincs neki jelentősége!
2013. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

van jelentősége,de nem feltétlenül...Nekem állítólag olyan 4-5 hónaposan benőtt,orvosok frászt is kaptak anyu elmondása alapján,de ő nyugodt volt,én meg egészséges lettem...

Viszont kár ezen aggódnod,mert a háziorvos rendszeresen ellenőrzi,ha tapasztalt volna vmi rendellenességet,akkor nyilván szól...

2013. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most 15 hónapos fiamnak 9 hónaposan nőtt be a kutacsa, védőnő, orvos látta, egyáltalán nem volt gond. Nem említették, hogy korai lenne!
2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is 9 hónapos kora körül nőtt be a kutacsa. Ha nő a babád feje, akkor semmi baj, nyugi.
2013. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyerekorvosunk eléggé hanyag, több generáció óta ismer minket, így túl sűrűn nem ellenőriz. A kutacsát is 3 hónapja látta (ha nem több) de akkor jóval nagyobb volt. Csütörtököm tudok legközelebb beszélni vele, más ügyből kifolyólag, akkor rákérdezek erre is. Köszi a válaszokat.
2013. jún. 18. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 hete voltunk tanácsadáson,lányomnak is ekkorát írtak a könyvébe.Most 9,5 hós,szerintem nem kell aggódni , nekem azt mondták okés minden vele.
2013. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Moncsycsy ***** válasza:
az én lányom 8,5 hós, ugyanezt kérdeztem én is, védőnő azt mondta nincs gond vele.
2013. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jó! Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 19. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!